Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más párja sem viseli el a...

Más párja sem viseli el a baba sírását? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kezelem sehogy mi az hogy nem viseli el??hát sajnos ezek a gyerekek már csak ilyenek bizony sírnak.párom elviseli,pontosan tudja,hogy ez a velejárója egy gyereknek.már 1 éves így hisztis is néha,de azt is simán tűri.
2010. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szereti ha sír, de azért elviseli.Én sem szertem hallgatni, de nem is szoktuk sokat hagyni sírni.
2010. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem hagyom sírni. De ma nagyon nyűgi, így apa is az.
2010. jan. 8. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nagyon sírós volt kb. 4 hónapos koráig, még a karomban is állandóan sírt, nem tudtam megnyugtatni. A férjem éjjel füldugót használt, hogy tudjon valamennyit aludni. Nappal meg nemigen volt otthon, de ha igen, őt is zavarta az éles hang, de leginkább az, hogy nem tudtuk megnyugtatni, bármit csináltunk vele. Aztán megszoktuk. Most 5 hónapos, és mintha kicserélték volna. Csak akkor sírha ha éhes, vagy álmos.
2010. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd meg fogja szokni a férjed. Nálunk is kínszenvedés volt kb.1,5-2 hónapig. Nem volt elég bajom, hogy sírt a kisfiam, de még az apja is tiszta ideg volt tőle. Aztán idővel megszokta. Első babánk, ma már 6 hónapos és már neki is természetes a sírás. Az volt a baj, hogy mielőtt megszületett csak ketten voltunk, így mindig nyugalom volt a házban, akkor csináltunk és azt amit akartunk. A férfiaknak hosszabb időbe telik az alkalmazkodás, hiszen nekik olyan hirtelen minden. Nem az Ő pocakjuk nő, így nem is tudnak úgy ráhangolódni a kisbabára, mint mi. Ezért kell nekik legalább 1-2 hónap. Légy türelmes, ha szeret titeket meg fog változni a hozzáállása.
2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!