Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te elmennél így nyaralni?

Te elmennél így nyaralni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kislányunk és egy 10 hónapos kisfiúnk. 3 éjszakára mennénk és csak a lányunkat vinnénk a kicsire meg a mama vigyázna. Szerintetek nem gáz?
2014. júl. 16. 20:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

15: Neked volt csak rossz az elválás (láttam a bölcsis beszoktatáson is,hogy az anyukák jobban zokogtak mint a gyerekek), a gyerkőcöknek meg néha élmény, hogy nincs ott anyu-apu és a nagyszülők kényeztetik őket meg buli van.

Én is mentem már úgy külföldre munka miatt pár napra, hogy munka után városnézés közben az első játékboltnál leragadtam. De ezt nekünk fel kell tudni dolgozni és néha elengedni a gyereket, nem tarthatjuk örökké magunk mellett. Nekik is kell néha a szabadság mellőlünk.


A másik az, hogy a 10 hónapos még nem marad le semmi olyanról amire akár emlékezzen is pár év múlva, ellenben a szülők tudnak egy kicsit figyelni a már beszélgető nagyobbal aki élvezné a szülei kizárólagos figyelmét.

Egy 3 és egy 5 éves gyerek esetén azt mondanám én is, hogy vigyék mind a kettőt nyaralni, de ebben az esetben a kicsi ennyi idősen még semmiből se marad ki.

2014. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!