Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te elmennél így nyaralni?

Te elmennél így nyaralni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kislányunk és egy 10 hónapos kisfiúnk. 3 éjszakára mennénk és csak a lányunkat vinnénk a kicsire meg a mama vigyázna. Szerintetek nem gáz?
2014. júl. 16. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
de nagyon ha mentek mindannyian menjetek. én biztos az egész családot vinném
2014. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Én, ha már mindenki megy a kicsit is vinném. Őt miért nem vinnétek?
2014. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 H.Orsolya ***** válasza:
58%
Mi is vinnénk mind a két gyerkőcöt :)
2014. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Én is vinném a kicsit. Ha a család nyaral, abba mindenki beletartozik. 10 hónapos már nem olyan picike. Nem is érezném jól magam, hogy a kicsi nincs ott. Gondolom fényképeket is készítetek, ő meg lemarad mindenről?? Ha kettesben mennétek megértem, hogy ott hagyjátok őket, és akkor nem lenne gáz. De én biztos h vinném mind a kettőt. :)

De ti tudjátok, ahogy nektek jó úgyis úgy fogjátok csinálni.

2014. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Vagy mindkét gyereket itthon hagynám, vagy mindkettőt vinném.
2014. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha a mamával jól meg van, nem vinném a kicsit. 3 nap nem olyan sok. Ha viszed, akkor a ti nyaralásotok nem lesz pihenés.
2014. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

vagy mind a kettőt vagy egyiket se. de inkább mind a kettőt, mert 10 hónapost nem adnám még éjszakára a nagyinak, nekem ez korai lenne, főleg 3 éjszakára :)

de pl. tesómék így nyaralnak, a kicsi megy a nagyihoz, a nagyot meg viszik. nekem furcsa, de ha nekik így jó...

2014. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Vinném őt is, hisz ő is a család része. Már ő is élvezné.

Jó tudom ilyen "kis" babával nem olyan a nyaralás mint amire vágyik az ember (semmire nincs gondja csak pihenni megy) de ő is hozzátok tartozik.

Mi 1 hétre megyünk és visszük a lányunkat is akkor lessz 10 hós.

2014. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
vagy mindkettőt v egyiket sem :)!
2014. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Franciaorszagban elek, itt mar 3 honapos kisbabat rahagynak a nagyikra egy hetre es nyaralnak a szulok, es furcsan neznek ram, hogy a ket eves gyermekem nem aludt meg egyszer sem a mamanal. Kerdesedre valaszolva, vagy mindkettot vinnem, vagy egyiket sem.
2014. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!