Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól altattátok éjszaka...

Mikortól altattátok éjszaka is hason a babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szeret hason aludni, de még csak napközben tettem le így, ha ott vagyok mellette és van légzésfigyelő is. Észrevettem, hogy ilyenkor alszik a legnyugodtabban, mélyebben, de éjszakára még nem merném...1 hónaposak vagyunk

2014. júl. 17. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kb egy hetes korától csak így alszik. Miért nem mered?
2014. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eleinte én sem mertem, pedig az én babám is így tudott sokat és mélyen aludni. Nekünk is van légzésfigyelőnk. A gyerekorvosunk idősebb orvos és azt mondta, hogy régen a klinikánkon is így altatták a babákat. 3 hónaposan már hasra fordult, onnantól megoldódott a problémánk mert hiába fektettem hanyatt fél perc múlva már újra hason volt.
2014. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Születésük óta hason feküdtek, mert csak így aludtak nyugodtan. Még légzésfigyelőnk sem volt, de nem lett egyiknek sem semmi baja.
2014. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1 hetes kora óta csak hason alszik,így szereti.

Légzésfigyelőnk sem volt.Ez csak mostani hóbort,hogy ne aludjon a pici hason...

1,5 éves a lányom,köszöni szépen nagyon jól van és jókat alszik!

2014. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hirtelen csecsemő halál miatt nem ajánlják és a bukás miatt is mertég nem tudja a fejét megemelni. Nagyon sok baba alszik hason és semmi bajuk nincs. Én nem mertem hason altatno.
2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ma jöttünk haza a kórházból. A szobatársunkat a 2 hónapos kisbabájával éjjel hozta be a rohammentő. Anyuka letette hasra aludni, és kiment a konyhába. Riasztott a légzésfigyelő. Mire bement kék volt a baba. Bukott és majdnem belefulladt. Anyuka élesztette újra. Enyém 3 hónapos, de csak akkor rakom hasra ha nappal van és én tuti nem alszom, hanem figyelem őt. Persze ez amit leírtam nem mindennapi eset.
2014. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1 hetes korában esett le a köldökcsonk, onnantól kezdve szinte csak hason alszik.

Ezt a bukik és megfullad dolgot, én azért nem értem, mert hason fekve kifolyik a szájából, viszont hanyatt fekve visszacsurog, szerintem sokkal könnyebben megfullad.

2014. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, a bukást én sem értem. Bár a lányom (most két hónapos) hang nélkül bukik, néha háton. Olyankor ösztönösen elfordítja a fejét és ugyanúgy kicsorog a szájából. Még köhögni se szokott, tényleg abból vesszük csak észre, hogy nedves lesz a feje alatt a felület, vagy háton látszik a csík a szája sarkától indulva.
2014. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő azóta hogy hazajöttünk a kórházból, vagyis 5 napos koruk óta. Pedig az első 35 hétre született. Volt légzésfigyelőnk.
2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lettem lepontozva?! Mert elmeséltem amit nekem mesélt a szobatársam? A babája sokat bukott és belefordította a fejét. Aztán úgy maradt. Ennyi. Mit nem lehet ezen érteni???
2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!