Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól altattátok éjszaka...

Mikortól altattátok éjszaka is hason a babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szeret hason aludni, de még csak napközben tettem le így, ha ott vagyok mellette és van légzésfigyelő is. Észrevettem, hogy ilyenkor alszik a legnyugodtabban, mélyebben, de éjszakára még nem merném...1 hónaposak vagyunk

2014. júl. 17. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két napot töltött az intenzíven inkubátorban, és a csecsemős nővérek már ott hasra tették. Itthon én is egy hónaposan raktam hasra először, viszont azóta éjjel nappal úgy alszik. Imád hason lenni a babakocsiban is, 4 hónapos :-)
2014. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor haza hoztuk a kórházból, itthon már hason aludt. Most már forog, úgyhogy ahogy kényelmes neki. Egyébként ha mindennek meg akarsz felelni sehogy sem altathatod a babádat, mert háton bukik és megfullad, hason nagyobb a csecsemő halál valószínűsége, oldalt pedig nem tesz jót a csípőjének... Szóval úgy altasd ahogy a babádnak kényelmes :D
2014. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En mindket gyerekemnel az elejen minden pozban raktam oket aludni (haton, hason, oldalt) es figyeltem, melyik jon be. Mindketto hason alvo lett 1 heten belul. A kisebbik olyannyira, hogy a babakocsiban is csak ugy altattam/altatom. A nagyobbik kicsit lassabban es docogosebben, de a kicsi mar a szuletese napjan siman felemelte nagyon magasra (majdnem fuggolegesig), es egy mozdulattal atrakta a fejet, iszonyu eros volt a nyak es hatizma, semmilyen bukastol nem kellett tartani szerencsere.
2014. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért nem merem, mert mindenhol ezt sulykolták belém, hogy nem szabad, csak felügyelettel, mert még nem tudja biztonsággal átfordítani a fejét. A csecsemősök, a védőnő, a gyerekorvos...Persze a kórházban simán hasra fordították nekem éjszaka is, hogy ne ordítson, ezért nem is értettem. Csak látom rajta, hogy annyira szeret így aludni. A többi pozícióban sokszor megébred, nyűgös. Így meg órákat tud aludni. Amúgy 2 hetes volt, amikor szépen felemelte a fejecskéjét és átfordította. Nagyon meglepődtem rajta. Csak nem tudom hajnalban, fáradtan menne-e...:S Amúgy hál'Isten nem egy bukós baba. Meg hason sztem jobb, ha bukik, mert kifolyik. Nem tudom tényleg már mi lenne a jó. Mindenben találnak valami kivetni valót. Te meg próbálnád jól csinálni, és nem tudod, hogy mivel teszel jót vagy rosszat...:S
2014. júl. 18. 10:08
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai ösztön. Anyósom mindig ezt mondja, és igaza van :D
2014. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak teljesen igaza van :-)

Szerintem tedd hasra nyugodtan.

2014. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!