Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sosem gondoltam erre. Szerinte...

Sosem gondoltam erre. Szerintetek van bent igazság? Homoszexuális lehet azért a fiúnk, mert a férjem van vele gyeden és én dolgozom?

Figyelt kérdés
Így is terveztük, sok okunk van rá, és már hónapok óta kiválóan működik. A fiúnk mindent megkap, nem csak anyagi javakra gondolok, hanem babusgatást, szeretetet. A férjem nagyon érzékeny ember, a női gondolatokat is kitalálja, így a fiúnkkal is könnyen összecsiszolódtak. Egy játszótéri ismerősünk kezdte el pedzegetni, hogy szerinte ez homoszexualitáshoz fog vezetni a fiúnknál. Tudni kell róla, hogy gyűlöli a homoszexuálisokat. Szerintem ez beszél belőle. Nem vitát szeretnék a homoszexualitásról, kérem ne sértegessük őket, kulturált véleményeket kérek.
2014. júl. 19. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hatalmas baromság:) Attól, hogy szereti az apja, nem lesz homoszexuális:)))) Meg attól sem,ha vele van gyeden...ez nem úgy megy, hogy valami "hiba" történik gyerekkorban(nem mintha az lenne ahogy Ti nevelitek!) , és attól lesz valaki homoszexuális
2014. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok van az ilyen ostoba emberekből, mit az ismerősöd. Ez legalább akkora butaság, mint az, ha nők nevelnek egy fiút, akkor szintén homoszexuális lesz. Párom édesanyja, és nővére mellett nevelkedett, hát mindent lehet rá mondani, de feminim jegyei azok nincsenek. A homoszexualitás nem nevelés kérdése. Nyugodj meg, semmiféle ilyesmi rossz hatással nincs a gyermekre, ha apa van vele.
2014. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, még annyi, szerinte:)m büszke lehetsz a párodra, lehet irigység szól az ismerősből, na meg a homofóbia.
2014. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon készültünk tudatosan a szerencséjére, kikértük védőnő véleményét, pszicsologusét, olyan apukájét, aki szintén volt gyeden, és pont attól féltünk, hogy az anyai szeretet fog hiányozni, és nem gondoltunk rá, hogyha ezt az apukájától kapja meg, akkor baj lehet. Valahogy ez bennünk nem merült fel. Remélem tényleg nem lesz baj, a.szakemberek sem említettek ilyesmit. Csak hát az ember aggódik a gyerekéért.
2014. júl. 19. 09:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden kislány ,aki az anyukájával van otthon, leszbikus lesz??? Mekkora bődületesen sötét barom lejetett aki ezt mondta.....
2014. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tudod hányan vannak, akiket az édesapa nevel, mert az anya meghalt? Sokan. És a többségnek esélye sem volt erre tudatosan készülni. Mégsincs semmi bajuk.
2014. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam én is írni mint az 5-ös válaszoló.akkor minden kislánynak leszbikusnak kellene lennie akit anyukája nevel,vagyis van vele otthon.


Ritka nagy hülyeséget mondott az ismerősöd.Ne aggódj kérdező nem lesz ettől homokos a fiatok.Ha van rá hajlama akkor az ígyis úgyis előjön akkor is ha te vagy vele otthon.Szerintem z ismerősöd csak irigykedik a férjedre.Gondolom nő az illető és ő nem megfelelő apát választott gyermekének és a fusztráltságát sikerült kiadnia magából a férjednek.Gondolom az ő férje 10 percet sem foglalkozik a gyerekükkel és abból adódott ez neki.


A másik ami eszembe jutott bár kissé vicces,hogy ha nő az illető aki kavarja a kakát,lehet hiányolt a játszótérről téged .... akkor ő meg leszbikus????

2014. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitásért egy gén a felelős, nem lehet valakit "annak" nevelni


Nem értem, hogy a mindannyiótok számára tökéletes rendszert miért rúgnátok fel csak azért, mert valaki irigykedett rátok azért, mert az ő férje nem foglalkozik a gyerekkel vagy az ő számára elképzelhetetlen, hogy egy férfi is el tudja látni a gyereket.

2014. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok újra...egyébként én pont az ilyenek miatt nem járok játszótérre...náluk van otthon bibi, próbálja úgy levezetni, hogy tüskéket rejt el a normálisaknál...fel ne vedd a hülyeségét
2014. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rég hallottam ekkora baromságot!! Ne foglalkozz ilyen hülyékkel
2014. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!