Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sosem gondoltam erre. Szerinte...

Sosem gondoltam erre. Szerintetek van bent igazság? Homoszexuális lehet azért a fiúnk, mert a férjem van vele gyeden és én dolgozom?

Figyelt kérdés
Így is terveztük, sok okunk van rá, és már hónapok óta kiválóan működik. A fiúnk mindent megkap, nem csak anyagi javakra gondolok, hanem babusgatást, szeretetet. A férjem nagyon érzékeny ember, a női gondolatokat is kitalálja, így a fiúnkkal is könnyen összecsiszolódtak. Egy játszótéri ismerősünk kezdte el pedzegetni, hogy szerinte ez homoszexualitáshoz fog vezetni a fiúnknál. Tudni kell róla, hogy gyűlöli a homoszexuálisokat. Szerintem ez beszél belőle. Nem vitát szeretnék a homoszexualitásról, kérem ne sértegessük őket, kulturált véleményeket kérek.
2014. júl. 19. 09:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Tudod kérdező te is eléggé előítéletes vagy.

A homoszexualitás nem nevelés kérdése, ez eddig oké. De mi az, hogy "aggódsz a gyerekért" ? A homoszexualitás nem betegség, és nem valami bűn.

Ha homoszexuális valaki, akkor homoszexuális. Ebből nem kell tragédiát, és aggodalmat csinálni, mert csak a saját dolgodat nehezíted meg vele.


Az ismerősöd meg ritka sötét és utálatos lotyó lehet, hogy ilyeneket mondogat.

2014. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Két olyan sráccal is jártam, akinél eltűnt a kedves anyuka. Nem csak dolgozni, hanem otthagyta a családot. Hidd el, egyikük sem volt meleg, nő vagyok. :D Az egyik családnál 4 fiú gyerektől lépett le anyuka, de mind baromi urvarias, intelligens férfiak lettek, ráadásul egyiküknek sem okoz gondot a "női munka", simán odaállnak főzni, meg takarítani.
2014. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A férfiakkal szembeni nemi diszkrimináció sokkal keményebben jelen van az életben, mint a sokat emlegetett női. Ezzel találkoztál most Te. Egyszerűen ütni akart a férjeden egyet, lehetőleg rajtad keresztül.


Minden tiszteletem a tietek, még akkor is, ha ez sikerült neki, mert kiírtad a kérdést, megfogalmaztad a nagyvilág előtt, a bizalmatlanság és a kétely pillanatnyi szikráját is elültetted magadban.


Nem egyedülálló az ismerősöd aljassága. A kisfiamat vittem orvosi vizsgálatra, mikor mellettünk lévő rendelőben csecsemőket hoztak kontrollra. Az orvos "természetesen" késett, minden gyerek, kivétel nélkül sírt. Egy idő után kirongyolt az asszisztensnő, odament az egy szem férfihoz, aki ringatta a gyereket, és kivette a kezéből, hogy nem sírjon. No, akkor kezdett igazán ordítani! Persze számon kérte az apát, miért is nem az anya hozta, a köré gyűlő, bólogató, de ugyanúgy sivalkodó gyereket tartó anyák körében...


Legalább Te állj a férjed mellé azzal, hogy kiröhögöd az ilyen kreténeket!

2014. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

FiUnk. Rövid u.

A fiúnk, az kicsit mást jelent...

2014. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, több az esély arra, hogy buta lesz, mint homoszexuális. Hacsak nem cserélték el a kórházban...
2017. jún. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!