Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a pici baba...

Szülés után a pici baba mellett a férjeteken kívül besegített valaki eleinte?

Figyelt kérdés
(Anyuka, anyós, stb. ) Én szeretném ha jönne segíteni anyukám valameddig, ugyanis egyikünk sem gondozott még életében soha kisbabát, és nem szeretném ha a babánkon kísérleteznénk minden tapasztalat nélkül, de vitáink vannak ebből a párommal. Kinél hogy volt? 37 hkm
2014. júl. 19. 16:20
1 2
 11/14 Gabi86 ***** válasza:
nekem semmi segítségem nem volt tök egyedül voltam és kimerült,fáradt,idegbeteg voltam.igen is jól jött volna néha a segítség.szörnyen hasfájós volt a lányom egész nap sírt,tehetetlennek éreztem magam és magányosnak.depresziós(szülés utáni)is lettem és elég nehezen jöttem ki belőle.(egyedül)jó lett volna ha valakinek lepasszolhatom a lányom amíg lefürdök rendbe szedem magam.vagy vki hoz kaját vagy ad tanácsot.nagyon rossz alvó is volt a lányom én meg napi 8-10 órához volta szokva és nem azért mert lusta voltam,hanem előtte olyan munkát csináltam.amúgy majdnem 6 hós terhes voltam mikor eljöttem.
2014. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gabi86 ***** válasza:
az lemaradt,de bele rázodtam és most már nem is kell senki hogy segítsen,mert rájöttem hogy megy minden egyedül is.
2014. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem gondoztam kisbabát a lányom előtt soha, de megoldottuk. A férjem egy hónapig itthon volt. Ő elvégezte azt a kevés házimunkát ami akadt. Az anyukák nem költöztek hozzánk, nem jártak a nyakunkra. Anyósom kb. 10 km-re lakik, anyum 5 percre. Ami jó volt, hogy anyu főzött minden nap, de azt se itt nálunk, hanem náluk és áthozta. Megnézte a picit, aztán hazament. Nem okoskodott egyikük sem hálistennek. Sőt! Szerintem anyám jobban be volt rezelve, mint én, hogy uramatyám milyen pici ki emberke, nem hogy az észt ossza, hogy mit hogy kell.

Bele fogtok jönni hidd el! Jöjjenek a mamák, de ne hagyjátok, hogy rátok telepedjenek.

2014. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!

Amúgy nem úgy gondoltam, hogy ideköltözne anyukám, hanem inkább azt hogy fel-felugrik besegíteni párszor. És inkább akkor hosszabb időre ha a férjemnek már vissza kell mennie dolgozni, az első két hétben itthon lesz.

Többé-kevésbé megbeszéltük azóta a dolgokat, majd meglátjuk hogyan alakul.

Köszi még egyszer mindenkinek! A lepontozásokat nem én csináltam :).

2014. júl. 22. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!