Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik netről rendelnek pelenkát...

Akik netről rendelnek pelenkát, popsitörlőt melyik vált be nektek, s mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Valahol szeretném megfogni a kiadásokat, s a bolti 50-60 ft/db pelenkát szeretném egy kicsit olcsóbbra cserélni, de nem a minőség rovására, ezért nem merek látatlanba, tapasztalat nélkül sehonnan sem rendelni. Köszönöm
2010. jan. 9. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én egyszer rendeltem a pelenkafutar.com-ról. Nagyon elégedetlen voltam. A pelenkából egyfolytában kifolyt minden, nem gumis a háta. A popsitörlő az viszonylag jó volt. Inkább maradok továbbra is a bolti-nál.
2010. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én innen rendelem a pelust elég régóta.Igaz a 3.osztályú nem jó,de a 2.osztályúval tökéletesen meg vagyok elégedve.

A 100db-ból átlag 2-3 nem jó,illetve használhatatlan valami miatt. [link]

Sokan rendeljük innen a baráti körömből,a legtöbbünknek bevált,de valaki éjszakára nem ezt használja mert arra kevés.Az én fiamnak éjjel is jó!Szerintem egy próbát megér!

2010. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!Adok még egy címet,bár ez valamivel drágább,de még a boltinál talán olcsóbb!

[link]

2010. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamelyiket biztos kipróbáljuk. Várok még tapasztalatokat.
2010. jan. 11. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a dm-es pelenkát.Ha váltasz ki pontgyűjtő kártyát, ha vásárolsz, akkor 200 Ft-onként kapsz egy pontot.50 pontból ki tudsz váltani egy olyan kuponfüzetet, amiből egy terméket 25 százalékkal olcsóbban vehetsz meg.4000 Ft egy dm babylove pelenka, így 3000-ért megveheted.A 4-9 kilósban 100 db van, így az 30 Ft, a 7-18 kilósban 84, így az 36 Ft darabja.Nekünk még soha semmi nem folyt ki belőle, pid éjszaka 12-14 órát van rajta.A nagyobb méret nem tudom hány darabos.

2010. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a pid az pedig akart lenni
2010. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linkeket nálunk ilyeneket árulnak az egyik butikba 36 Ft darabja. Én szoktam ilyet vanni elég sűrűn, nagyon ritka amikor kifolyt belőle valami a pampers-sel is ennyiszer előszokott fordulni. Nálunk a 10 dbos kiszerelést árulják.
2010. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó!!! Hol??? Melyik városban??
2010. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb, rosszabb minőségű pelusokkal az a baj, hogy amennyivel olcsóbb, annyival többet is használ az ember, épp mert nem annyira nedvszívó és hasonlók. saját tapasztalat. Én inkább azt szoktam, hogy a neten aukciós oldalakon, vagy baba-mama oldalakon nézek bontott vagy új, de olcsóbban adott pelust, ami pl. a nyakán maradt fölösbe anyukáknak. Így a jó minőségű, márkás pelust is olcsóbban tudom beszerezni (www.babaszoba.hu vagy a www.tesz-vesz-hu és hasonló oldalak. :))
2010. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Békés megye Mezőkovácsháza.
2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!