Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális ez? Mit tegyek?

Mennyire normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisbabám 4 hónapos nappal 2X20 percet alszik,idáig éjjel este 10-töl 3 szopizással megszakitva 6-ig aludt.Mostmár annyit se alszik,óránként kel,majd éjjel 4-töl nem alszik.És utána se alszik vissza,csak játszani akar.De ha bent hagyom az ágyban egyedül.persze ordit,tehát esély sincs mellette aludni.Mitöl változhatott meg?Hogy birhatja ki 5 óra alvással,amit nem is egyszerre alszik végig hanem 3 részletben??Utána reggel jókedvü nem sir,de dörzsöli a szemét....Altatás a francia ágyban,ringatással,babakocsival esélytelen....
2014. júl. 21. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez borzalmasan kevés alvás, éjjel is és nappal is! Orvosnak mondtad? Beszélj Vele!
2014. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is volt így.. hintáztattuk pihenószékben, elaludt, egy óra múlva kezdte újra. Ráadásul a nagyobbat is felébresztette. Mikor már nagyon fáradtak voltunk, székestől betoltuk a tévé elé, nézegette a színeket és elaludt. Nem mondom, hogy ez megoldás, de ha reggel dolgozni kell menni, meg oviba, akkor előbb-utóbb feladod az elveidet. Aztán segített, ha pici fénynél altattuk, fél évesen csak akkor aludt, ha apa egész este vele játszott (csak ő volt a jó, senki más), most meg full sötétben alszik csak... tudják, hogy mit akarnak, csak rájönni nehéz. Igy sötétben most este 10 órát alszik, meg nappal még egyet. Próbálj sötétebbet, hűvösebbet, halk zenét, álomba ringató fürdetőt, este sok játékot, hogy elfáradjon... vmi biztosan jó lesz..
2014. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabi86 ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt.mondjuk ő hasfájos és szorulásos volt,de idòvel jobb lesz.hetente zaklattam a védőnőt ,azt mondta hogy kicsi az alvásigénye.meg minden érdekli.ha tudsz segítséget kérni akkor,addig te pihizz míg vigyáz rá valaki.mozgásfejlődés zavarja,vagy a nagy meleg,jön a lehülés azt is megérzik.ne aggodj nincs vele semmi gond vele.vannak ilyen babák.én is kerestem az okokat,de ő egyszerűen ilyen.most 13hós,de még most sem az az igazi jó alvó típus,de már sokkal jobb.vagy csak már hozzàszoktam a kevés alváshoz nem tudom.kitartás és mondom ha tudod ''poszold le,, valakinek amíg te alszol.
2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!csak nekem az a furcsa hogy mitöl változott meg ennyire....
2014. júl. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!