Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányodat mikor kezdte el...

Kislányodat mikor kezdte el érdekelni a babázás?

Figyelt kérdés
Már gyűjtöm a karácsonyi ajándék ötleteket.Akkor lesz 20 hós.
2014. júl. 22. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évesen mikor kiderült hogy jön a kistesó. Nagyon sokáig ez volt a kedvenc játéka, babakocsi, kiságy etetőszék, pisilős baba... akkor érdemes ilyet venni ha már látszik rajta hogy előszeretettel szerepjátékozik. Ha nincs még kis konyhája én lehet hogy előbb azt vennék neki.
2014. júl. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 évesen kezdett az én lányom babázni.
2014. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos kora óta a lányom babázik. Nem barbibabákkal, hanem kisbabákkal. Eteti, babakocsiban tologatja, ráülteti a bilire, pelusozza. Most 17 hónapos múlt és ezt imádja. Van hordozós baba azt is hozza-viszi. Babusgatja állandóan. :-)
2014. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora óta puszilgatja, eteti, altatja a babáját, tolja a babakocsiban. Most kezdte el öltöztetni (vagyis vetkőzteti, és mutatja, mit adjunk rá), 21 hónapos.
2014. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyjából 16 hónapos korától babázik. Nagyon cuki, ahogy huzkodja magával mindenhova a babákat, macikat. Tologatja őket, lefekteti. Még szopizásnáli is ólelhet egyet.
2014. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu ez engem is érdekel,mert az enyém 20 hónapos,de nem szereti a babákat,a vonatok meg az autók a mindene,meg a kutya...nem tudom hogy fog e változni,vagy ilyen marad e?!A kis konyha sem érdekli.
2014. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos,kb 1 éves kora óta érdekli,illetve már kicsivel születésnapja előtt szerette a babákat.Most van neki több féle (csecsemő baba,hajas baba) és felváltva hurcolja őket,tologatja a játékbabakocsiban,eteti-itatja őket.
2014. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!