Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor sok év babázás után...

Amikor sok év babázás után visszatértek a munkaerőpiacra, mivel túrbózzátok fel az önéletrajzotokat, hogy kelendőbb legyen?

Figyelt kérdés
Több gyereket is szeretnénk, van pár évem itthon, a korábbi munkahelyem megszűnt. Most nyelvet tanulok. Diploma mellett van számítógépkezelői papírom, gépírok, van jogsim és 2 nyelvvizsgám (2 közép). Egyikből szeretnék szintet lépni. Mi ér többet egy általános felsőfokú vagy egy szakmai közép, amikor munkát keres az ember? Nyelveken kívül mi lehet még az, ami megkönnyítheti a munkakeresést, ha az embernek kis gyerekei vannak? Sokszor olvasom, milyen reménytelen állást keresni 2-3 gyerekkel, szeretném, ha nem rajtam múlna. Budapesten élünk, talán jobbak az esélyek, nem tudom. Mit gondoltok? Hogyan lehetnék kelendőbb a jövőben? Van még néhány évem, szeretnék felkészült lenni.
2013. júl. 22. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád Van?
2013. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
Én most GYES alatt netes sulit csinálok, így ha azt beírom, talán nem tűnik úgy mintha évekig semmit sem csináltam volna. Persze ettől még nem szállok el magamtól, sajna gyerekkel még mindig nehezebb.
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!