Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 és fél hónapos,...

Kisfiam 3 és fél hónapos, valószínű már kevés neki az anyatejem. A védőnőm egyfolytában a szoptatós teát erőlteti hogy attól jobb lesz, de semmi. Gondoltam este az utolsó evést esetleg tápszerrel helyettesíteném. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nutrilon Premium és Milupa Milumil ugyanaz.Nagyon finom édesek, mifelénk a legtöbb baba ezt eszi,mert szeretik.
2010. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy kevés a tejed? Én várnék még vele kicsit és akkor már nem tápszert hanem tejpépet adnék. (nem tudom miért jobb, de szimpatikusabb), azt lehet kanállal tányérból adni, és mellé pohárból vizet.

Szoptatós teák nekem nem jöttek be, én görögszénamagot vettem, az bevált.

2010. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és a tejpép 4 hónapos kortól van, írják fel receptre HA pépet, így olcsóbb. Persze nem olyan nagyon de a minősége sokkal jobb mint a boltiknak.
2010. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyakrabban tedd mellre, mert a 3 hónap körüli növekedési ugrás miatt több tejet igényel a baba, és így jobban alkalmazkodik majd a kínálat a kereslethez.
2010. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a Milupát ne. Büdös, mint az állat. Az utóbbi időben sok baba hasfájós lett tőle, meg székrekedést is okozott nekik, a védőnő szerint. Beba Start Active HA a jó.
2010. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Mildibét szerette, amíg ki nem derült, hogy tejfehérje allergiás. Én inkább tápszert adnék, mint tejpépet, mert a tejpép finomabb és ha esetleg még kevesebb tejed lesz abban több értékes anyag van, mint a tejpépben, viszont nem biztos, hogy a tejpép után elfogadja a tápszert.

Nekem egyébként az Urtica Urens segített (2*5golyó), már másnap több tejem volt tőle!

2010. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tejpép és tápszer, ha kettőt nézzük, akkor a tápszer sokkal jobb (egészségesebb? ha lehet ezt rá mondani).

Azt meg hogy melyik tápszer a jobb, azt a babád fogja majd megmondani, melyik fogadja el. Az én babáim milupa milumil ha-val kezdték, de kb. 2-3 hónapos korukban már nem tetszett nekik, akkor humana baby fit-et kaptak (persze jó sokat kipróbáltunk előtte, ez banános ízesítésű).

De lassan elkezdheted a hozzátáplálást, én inkább azt választanám,mint a tejpépet.

2010. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Idd a teát, hátha segít, de addig is, ha kevés a tej, muszáj valamivel pótolni a babának nem mondhatod, hogy tudom, hogy most éhes vagy, de én iszom a teát, majd reméljül lesz még :) Kérd meg a gyerekorvosodat, hogy írjon fel valamit, ő tudni fogja mi kell a babádnak.

Nekünk Milupa HA-t írt fel, először nagyon fintorgott a babám nem akarta megenni, de pár nap után megszokta.

2010. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Estére nekem is kevesebb a tejem és nem elég az utolsó kajcsira. Én Bepa HA-t adok a kislányomnak pótlásra. Napközben elég a lefejt tejci a pótlásnak. Tejnövelésre meg alkoholmentem sőrt szoktam inni, hetente 1-szer, másnapra érezhetően bedurranaka cicijeim. Persze estére akkor is kevés van.

12 hetes kislány anyukája

2010. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!