Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt ennyit? Miért...

Miért üvölt ennyit? Miért ennyire nyugtalan és hisztis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 1 hónappal ezelőttig a kisfiam nyugodt, kiegyensúlyozott zabagép volt, aki átaludta az összes éjszakát mióta megszületett. Eljátszott egyedül vagy a testvéreivel.

Most van, hogy napokig nem akar enni, állandóan sír, ha nem vagyok otthon, az apukája nem bír vele, más egyáltalán nem etetheti, csak én, pedig eddig bárkivel evett. Állandóan sír, dobálja magát, éjjel pedig szinte félóránként sír.

Már mindent kipróbáltunk, amit a gyerekdoki tanácsolt, de kifogyott az ötletekből. Fürödtünk már éjjel, kapott fájdalomcsillapítót is 2 napig éjjelre, hagytam 10 percig sírni, de nem aludt el.

Tanácstalan vagyok, és kicsit kétségbeestem,mert a doki kivizsgálásokra akarja küldeni, és szerintem még kicsi hozzá, hogy szurkálják.

Adjatok tanácsot, Mivel próbálkozzunk még!?


10 hónapos.


2014. júl. 24. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kivizsgáláshoz szeretnék csak hozzászólni, mert még nincs gyerekem. Képalkotó diagnosztikai asszisztens vagyok, vagyis értek a ct-hez valamelyest. Amíg nem feltétlenül szükséges, semmiképpen ne engedd a babát a ct-be, mert sugárterheléssel jár! Nem veszélyes mennyiség nyilván, különben nem csinálnák, de azért ezt csak akkor kellene, ha feltétlenül szükséges (mondjuk ha az uh-n látnak valamit, és szükségesnek ítélik, vagy ha minden más negatív és nem javul a helyzet). Nem akarlak megijeszteni, de gondoltam nem árt, ha szólok, mert az orvosok szeretnek erre legyinteni.
2014. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!