Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő, babakocsi,...

Hordozókendő, babakocsi, egyik, másik vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Mikor melyiket használnád? Csak hordozókendő elég, ha nagyobb utakra nem mész a babával?

Egyátalán a hordózókendőt mennyi idős babával tudod használni?


2010. jan. 10. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kendőt újszülött kortól tulajdonképpen amíg elbírod,én még akkor is vittem így a fiam,mikor elmúlt már egy éves.Ha nem kell cipekedned,bevásárolnod,tehát csak mentek valahova,nagyon jó,főleg,ha esetleg bkv-znod is kell,vagy aluljárókban mászkálnod.A kocsi akkor hasznos,ha olyan útra mentek ahova viszel mindenféle holmit,vagy pl bevásárolni mentek.
2010. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itthonra és nem bevásárlós útra kendő/mei-tai...bevásárlós útra kocsi (de az aljában ott a meitai) mert nem szereti a kocsit és ha kikéredzkedik, akkor a bevásárlást toltom a kocsiba, őt meg viszem. (de sztem a hordozott babák többsége nincs ela kocsiban, úgy hogy ne vmi drága flancos kocsit vegyél) Ha választani kell mert csak az egyikre van pénz, akkor kendő és nem kocsi.
2010. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem időjárás függő is. Nekem van mindkettő, amíg picike volt nagyon sokat hordoztam. Ha pl kirándulni mentünk az erdőbe, akkor kendőbe vittem, vagy ha a boltba ugrottam le valamiért. Most 7.5 kiló, már csatos Mei Tai-t használunk, de elöl már nem nagyon tudom hordozni, mert megfájdul a derekam, a háton, csípőn hordozást meg kabátban nem igazán tudom elképzelni. Mindenestere dokihoz, tornára még mindig úgy megyünk, h elöl hordozom, negyed órát kibírok vele, a napi 1-1,5 órás sétára pedig kocsiba viszem.
2010. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!