Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismama vagyok. Tapasztalatokr...

Kismama vagyok. Tapasztalatokra lennék kíváncsi?! Szeretnénk elkezdeni bevásárolni, de tanácstalanok vagyunk?!

Figyelt kérdés

Meddig lesz szüksége a babának a kiságyra és a babakocsira? (ezt azért kérdezem, hogy használtat vegyek vagy újat)

A babaruhákat hamar ki fogja nőni?

Érdemes babamérleget vásárolni?

Szoptatós párnának van értelme?

Légzésfigyelő?

Ágyneműt hol érdemes venni?



2014. júl. 25. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A babaruhákat nagyon hamr kinövik :-) 50-est nem vettünk, 56-os másfél hónap 8kivéve bodyk azokat gyorsabban nőtte) 62-es 4és fél hónapig. Azokat nyugodtan vehetsz használtan is. A babakocsikat kb 3-4 éves korig is lehet használni (azt nem tudom ki meddig szokta) szerintem abból vegyél jobbat, mert csak évek, plána ha majd még 1 baba is lesz később. Nekünk a babahordozót rá lehet tenni a vázra, nagyon szeretem, nem kell felkelteni, kicsatolni áttenni... Csak kikapod, csatt a vázra és kész is. Kiságyból mi kombit vettünk ha szétszeded ágynak 170cm-ig is jó. Babamérlegre azt hittem nem lesz szükség, aztán mégis kellett, nehezen volt tej, 6hétig tartott mire elég lett, de szerintem ha szükség van rá, a férjed gyorsan vesz vagy kölcsönöz egyet, lehet, hogy csomó tejed lesz és akkor meg felesleges. ŐÁgyneműből megbántam,hogy megvettem azokat a kis paplanos szetteket, már látom úgyse használja sokig majd, előszőr úgyis takaróval altattuk a védőnő tanácsára,inkább hálózsák amit kihasználunk mert lerúgja a takarókat,paplanokat. (bár a baldachn nagyon jól mutat) Én sose használtam a szopi párnát, legtöbbször fekve szoptatok,ülve meg csak fogom, terhesség alatt is a pocifix jobb volt.
2015. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!