Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja az újabb eséstől?

Lehet baja az újabb eséstől?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám tegnap este állásából hátravagta magát. Hanyatt esett hatalmasat koppant a feje szőnyegen. Azonnal sírt ,nem hányt. De azért bevittuk az ügyeletre. Orvos megnézte a fejét azt mondta nagyon kicsi esés lehetett mert még púp sincs és túlreagáltáltam. Nem kell ilyen apróságokkal berohanni mert így nem marad kapacitás komolyabb bajokra. Erre a gyerek ma reggel míg agyaztam egy tízes másodperc alatt felmaszott az ágynemű kupac tetejére és hatravetodott! Szőnyeg, koppanas. ..teljesen kivagyok! !!! Lehet baja ettől hogy újra esett??

2014. júl. 27. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de jobban is vigyázhatnál rá.
2014. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ! Egyedül nevelek 3 gyereket! Az apjuk pár hónapja balesetben meghalt. Egy pillanat alatt dobja magát hátra! Mindennel jobban szeretem a gyerekeim!
2014. júl. 27. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinál ilyeneket, de szerintem megtanulta megemelni a nyakát, mert nem üti be a fejét, persze azért koppanást hallok, de nem sír utána. Szerintem nem lehet baj, viszont kérj segítséget, ha tudsz, megadnak.
2014. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz baja tőle.

Ne haragudj, de tényleg nevetséges, hogy ilyen apróságból ekkora ügyet csinálsz.

Ha igaz, hogy ő a 3. gyereked, lehetne már annyi tapasztalatod, hogy a gyerekek esnek néha össze-vissza, ez ezzel a korszakkal jár és nem kell ilyen nagy traumának kitenni szegényt, hogy becipeled a kórházba felesleges kivizsgálásokra, arról nem is beszélve, hogy a valóban beteg emberek elől lopod a perceket (és az állam pénzét).

2014. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogyha igaz? Már csak tudom hogy hány gyerekem van! ? Kár, hogy nem lehet itt kérdést törölni
2014. júl. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!