Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kezd a törpöm kilenni....

Már kezd a törpöm kilenni. Mást is nyaggattak ilyenekkel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
milyenekkel nyaggatnak???
2010. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Anyukámék mindíg mondják,hogy hogy elvan kényeztetve a babánk,mert csak kézben alszik el.. Meg azt is mondják,hogy ilyenkor már simán magától kéne elaludnia..

Ettől már tényleg elvan kényeztetve???

Az a természetes,ha magától eltud aludni egy ilyen csöppség?

2010. jan. 10. 17:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Bocsi de ezt én sem értem! ???
2010. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jajj...azt nem írtam,hogy 5 hónapos a kislányom.
2010. jan. 10. 17:47
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi idős a babád? Persze az a legjobb ha magától alszik el, de van amikor másképp nem megy. Míg a lányom hasfájós volt, csak kézben tudott nagy nehezen elaludni. Azóta viszont magától alszik el. Most 3 hónapos.
2010. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát jó neked! Mármint akinek a 3 hónapos babája egyedül elalszik! :)

Én nem bírom sírni hagyni a babámat. Próbáltam egyszer egy ilyen hagyjuk sírni a babánkat módszert,hogy leraktam,és ha sírt akkor felvettem megnyugtattam,meg ilyenek,de nagyon felhergelte magát,és alíg lehetett megnyugtatni utána,így nem foglalkoztam tovább ezzel a fajta altatással... Inkább ringatom a kis seggét,hogy ne sírjon olyan keservesen...!

2010. jan. 10. 17:51
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

3 hónapos baba anyukája vagyok. Nem is szabad sírni hagyni. Nem tudom nálunk hogy alakult így, de én soha nem hagytam sírva elaludni. Biztos szerencsém van, de leteszem, nézelődik kicsit aztán elalszik.

De ha sírós lenne, biztos én is ringatnám (mint mikor hasfájós volt).

2010. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
őszintén szólva én sz@rok mindenkire!!! Mondjanak amit akarnak, nekem sír, én virrasztok vele, így majd én eldöntöm... :) ne foglalkozz senkivel, nem olyan egyszerű egy picit helyesen nevelni és ki tudja mi a helyes :)
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, és amúgy ne foglalkozz senkivel, úgy csináld ahogy a babádnak a legjobb és persze Neked. Ne érdekeljen más véleménye, a Te gyermeked, Te tudod hogy jó Neki!
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet úgy, hogy a kiságyban hagyod és ott nyugtatgatod?

Nekem a húgom 12 évesen is anyámékkal szeret leginkább aludni. Én ezért nem engedem a fiamnak a köztünk alvást, na néha ha már kibuktam akkor még is ő nyer és közénk feküdhet.

2010. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!