Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van, aki tanácstalan...

Más is van, aki tanácstalan az etetések számával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6 és fél hós kisfiam 5-ször evett egy nap,de sokszor csak az adagjai felét(tudom,annyit kell ennie,amennyit kér;nem is "tömtem"soha).Doktornénink azt tanácsolta 7 hósan,hogy térjünk át a napi 4 étkezésre.Megtörtént,így többet is eszik,de szerintem napi szinten így is kevés. Ha vagytok így,mint én;leírnátok mennyiket eszik babótok?
2010. jan. 10. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sosem ette szét magát, hiába eteted akár hétszer, nem fog a nap végére többet enni:( ha ugy látod, elég neki négyszer, nem nyűglődik, éjjel jól alszik és nappal is, akkor ez az ő mennyisége, igy jó ahogy van.
2010. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sose számoltam az adagokat.Ma is (pedig már egy éves a kislányom)3 óránként adok neki 90 ml tápot és elég neki.Ő sokszor eszik keveset.Persze ha kap husit vagy mást,akkor a táp kimarad.Mondjuk ő igényli is a 3 óránkénti evést...
2010. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kisfiam egy éves és ő is ötször eszik, sőt hatszor ha a lefekvés előtti fél adag tápszert is hozzászámoljuk.

ne aggódj, ha már nem elég neki úgyis jelez.

2010. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 5x enni logikusabb, mint 4x. (Reggeli, tizorai, ebéd, uzsonna, vacsora). Ha amúgy gyarapszik, nem értem, miért nem mindegy a dokinéninek, hányszor eszik a gyerek. Furcsa. Kisfiam amúgy rengeteget eszik, szerintem nem összehasonlitási alap, mert ő megeszik napi 5x 260 ml körüli bármit (tápszer, gyümölcs valamivel, főzelék, tejpép, ilyesmik) 4.5 hónapos kora óta. Viszont nem nőtt az adagja 9 hónapos korára sem... Mindenki más, ha egészséges, nincs gond a babáddal, akkor ne aggódj.
2010. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!