Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha napkozben egyre tobbet...

Ha napkozben egyre tobbet teszem hasra, mikortol varhatom, hogy emeli es tartja fejet?

Figyelt kérdés
11 hetes baba,utal hason lenni. Mostantol minden nap tobbszor 5 percre hasra teszem,majd 10 percre.
2014. júl. 28. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:

már egy kicsit kéne h tartsa!


nekem a kislányom már a kórházban pár pillanatra megtartotta a fejét...



nem tartja egyáltalán?

2014. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oké, hogy utál hason lenni, de egyáltalán nem emeli még a fejét?

Persze minden baba más, de az én babám 10 napos kora óta emeli a fejét, és most 5 hetes, pár másodpercekre már kezdi tartani is.

2014. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy kellene...de nem tartja sajnos, elég baj ez nekem. Emelgeti úgy ahogy, de nem úgy ahogy ilyenkor kellene már. Azért próbálom szoktatni, hogy minél többet legyen hason is ha ébren van.
2014. júl. 28. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám eleinte sokat emelte a fejét, aztén kicsit visszaesett a fejlődésben mikor kiderült,hogy vashiányos. Elkezdtük szedni a vasvitamint és pár napon belül helyre jött. zépen emelte a fejét. Ő sem szeretett ahson lenni sosem.
2014. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 hónaposan tartotta már a fejét hason fekve. Ezt azért tudom annyira pontosan, mert készült róla fotó :)
2014. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orulok,hogy ilyen ugyes,csak nem ez volt a kerdes
2014. júl. 28. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?


Ha a gyerekorvos nem mond semmit én megnézetném mással mivel már legalább kicsit tartanis kéne!

2014. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!