Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az a dolog amit...

Mi volt az a dolog amit feleslegesen vettetek meg a gyereketeknek? És miért volt felesleges? Mi még most kezdtünk el nézelődni hogy mik kellenek majd a gyereknek ha megszületik.

Figyelt kérdés

De biztos vannak olyanok amit csak rátukmálnak az emberre.

És mivel még csak az első babánk lesz és nem vagyunk tapasztaltak ezért kérnék egy kis tanácsot. Nyilván mindent meg szeretne neki adni az ember de túlzásokba sem szeretnénk esni.


2014. júl. 29. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dolgot kaptunk kölcsön, amit mi vettünk általában használtat vettünk, de meggondoltan.

Felesleges: Hajkefe,fésű (egy éves kora után úgyis a miénkkel akar fésülködni),körömvágó olló (nem jó, normális jobb), cumisüveg melegítő (mikróztuk, vagy anyatejet meleg vízbe állítottam), a nikecell-es tárolót kb.10x használtuk), kiságyfogó (nehéz volt, féltem h.ráesik, neki ijesztő volt), rácsvédő(gy.orvos mondta-szedjük le,mert fulladásveszély!,mikor a nagyobbik valóban alákeveredett és nem tudott kibújni,azonnal leszedtem- a picinek már fel sem tettem), ajándékba kapott ruhák (mire belenőtt évszakot váltottunk), babakocsihoz mózes (naggyal még használtam, picinek már csak leengedtem a fekvőrészt -többfunkciós b.kocsikon nem lehet teljesen leengedni), minden ruhafajtából 3-4 db, a többi felesleges, úgyis mosol mindennap, én nem mostam külön a ruhákat, eddig túlélték :-) és egyik sem allergiás.

2014. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hidas játszószőnyeg, zenélő forgó, rácsvédő (nem látjuk a bébit és ő se minket),pelenkatároló,utazóágy,szivacs a kis kádba,tetra kifogó,játszó cumi,cumi tartó,kis fésű.
2014. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!