Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányoknál ha kakis lesz a...

Kislányoknál ha kakis lesz a puncijuk, ugyanúgy törlökendővel kitöröljük?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nagy a fertőzés veszélye ha hüvelybe kerül.
2010. jan. 11. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindig kimosom csap alatt
2010. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
igen én is mindig törlőkendővel törlöm .két kislány anyukája
2010. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekünk a gyerekorvos azt mondta,hogy az a legegészségesebb ha a csap alatt alaposan megmossuk a hátsóját,punciját.így cselekszünk és nam bántuk meg-immár 18hónapja.
2010. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
eloszor megtorlom a nagy kakitol, es aztan irany a csap!
2010. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én meg is szülnék már most 36 hetesen, ha másfél éves lányom popsiját hordozgatnám a csap alá...

Kitörlöm, jó alaposan, és itt nincs olyan nagy jelentősége, hogy előről hátra vagy nem, mert úgyis kakis.

Én rendesen szét szoktam húzni-persze finoman és óvatosan - és belül is ki kell törölni, mert bent is van kaki!! főleg ha már csücsül rajta egy ideje, és puhát kakilt.

Szóval ki kell rendesen, széthúzva, picit benyúlva, mert ha nem teszed, ott marad és begyullad.

2010. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben a mosásra szavazok.

Lehet játszani a törlőkendővel de inkább alaposan lemosni a picit, és akkor legalább biztos nem lesz semmi baja.

2014. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!