Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondiba járni kb 2...

Elkezdtem kondiba járni kb 2 hónapja, előtte itthon edzegettem. Viszont az abajom, hogy erősödni szeretnék, de nem bírom megtartani a súlyomat, sőt inkább fogyok. Érdemes lenne befektetni fehérje mellé egy tömegnövelőre is?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam elég tisztán kajálni,ami jól is megy,viszont hiába eszem,egyszerűen csak fogyok,ennél viszont nem tudok többet enni.Simán tudnék hízni,ha összevissza enném ami jólesik,de izmot szeretnék felszedni nem zsírt.így gondoltam egy tömegnövelő segíthetne.Vélemények?
2014. máj. 11. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő = fehérje + gyors szénhidrát. Tehát ezzel sem full száraz izmot fogsz felszedni. Főleg, hogy nem egy tápkeg számít, hanem az egész napi összes tápanyagbevitel. Annak kell meglenni. Ha kevés a ch-beviteled, akkor mehet éppen tömegnövelő, de én csak edzés utánra ajánlanám. Máskor oldd meg szilárd kajából a bevitelt.

Kalória plusz kell izmosodáshoz, de zsír az mindenképpen jönni fog, még akkor is ha szerinted "tiszta" étrendet tartasz!

2014. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Tudom,hogy jön fel zsír is,csak edzés után gondoltam én is a tömegnövelőt.
2014. máj. 11. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy jó lesz.
2014. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!