Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkát vesztek...

Mennyi pelenkát vesztek egyszerre? Mennyire előre vásároltok be?

Figyelt kérdés
Mi kb három hónapra szoktunk vásárolni. Mindig kuponokkal vesszük, így éri meg. Általában három havi adagon kb 20 ezret tudunk így spórolni. Ha egyszerre kevesebbet vennénk, akkor nem tudnánk ennyit spórolni. Egy ismerősünk beszólt, hogy ez már beteges és égő, ahogy visszük haza kézben a pelenkát. Tény, hogy viccesen néztünk ki, ahogy tele volt pakolva a babakocsi és még a kezünkben is volt, de nem gondoltam, hogy ezért szégyenkezni kellene. Szerintetek?
2014. aug. 1. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mivel mindig van kupon, nem látom jobbnak 3 havit venni, mint esetleg havi adagokat

mert összesen is, meg külön -külön is lejon az a bizonyos százalék


én hol pamperst veszek, hol liberot

2014. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mért kéne!!jajj ezek az ismerősök mennyire ráértnek komolyan!!Ha megéri és jól jártok akkor miért ne.. én is feltankolok mindig ha valami akciós pl legutóbb 1600 ft volt a müllerbe a 6os csomagos pampars törölőkendőt vettem is 4db csomagot :) gyorsan elfogy majd. Nem ciki nyugi ne foglalkozz senkivel!!
2014. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Végösszegi 15 százalékos kuponhoz kell 150 pont. Ahhoz 45 ezer forintot kell vásárolni. Ennek az összegnek a nagyrészét az ilyen bevásárlások alkalmával szoktuk elkölteni, így a leggazdasagosabb. Akkor sem járnék jobban, ha a pénzt erre az időre valahol kamatoztatnam.
2014. aug. 1. 21:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg gondolom ti is olyanok vagytok mint mi :) Szeretitek egybe letudni hó elején az ilyen fajta dolgokat. Inkább legyen otthon mint hogy nelegyen.
2014. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Két nagy csomag Liberot szoktam egyszerre venni, dm-ben kuponokkal. Hozzá megveszem a havi tisztítószer, wc papír, egyéb cuccot, tele is van a csomagtartó. Én is szeretem, ha sikerül spórolni valamit. Ha van hová tenned otthon, akkor nem mindegy, más mit mond?
2014. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem 4 dupla csomagot plusz ezt azt. 34400 helyett 22600-at fizettem
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd nyugodtan beszállhat anyagilag, ha akar, amúgy meg mi köze hozzá?

Mi külföldön vesszük, pedig ugyanezt itt a házunnktól 20 méterre is meg tudjuk venni. De kint olcsóbb, általában 3-4 hónapra vesszük mi is. Odakint 6 doboz kerül annyiba, amibe itt . Megéri, mert úgyis gyakran járunk oda, rokonokhoz, a kocsiban elfér, hűségpontokat ugyanúgy megkapjuk érte.

2014. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*amibe itt 5
2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 csomagot szoktam venni egyszette. Kupont még nem használtam pedig kéne , ha már egyszer lehet.
2014. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
350-400 db körül veszek egyszerre, ez egy havi adag. Ikreink vannak és nagy alá is kell még éjszakára. Nekem nincs ilyen kuponos lehetőségem, sajnos. Az én 5-6 csomag pelenkám mellé egy ismerősnek is szoktam venni 2 csomaggal, így nekem is jegyezték már meg, hogy elég hülyén nézek ki mikor 8 csomag pelenkát megpróbálok összefogni és úgy jövök ki a boltból. Ja és még mellé jön a 6 csomag popsitörlő, amiért mindig vissza kelle mennem aboltba, a bolt előtt parkolok és oda hordom ki az "árut".
2014. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!