Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkát vesztek...

Mennyi pelenkát vesztek egyszerre? Mennyire előre vásároltok be?

Figyelt kérdés
Mi kb három hónapra szoktunk vásárolni. Mindig kuponokkal vesszük, így éri meg. Általában három havi adagon kb 20 ezret tudunk így spórolni. Ha egyszerre kevesebbet vennénk, akkor nem tudnánk ennyit spórolni. Egy ismerősünk beszólt, hogy ez már beteges és égő, ahogy visszük haza kézben a pelenkát. Tény, hogy viccesen néztünk ki, ahogy tele volt pakolva a babakocsi és még a kezünkben is volt, de nem gondoltam, hogy ezért szégyenkezni kellene. Szerintetek?
2014. aug. 1. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem csak végösszegi kupon van

a dm-ben ö pontért van mindig 15%-os kupon pelusra


kérdező te Rossmannos vagy?

2014. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0 pontért!
2014. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En is a dm-ben vasarolok kuponokkal. Altalaban 2 db 25%os kupint hasznalok el a ket csomag jumbo pack pelenkara. Aztan jonnek melle az egyeb dolgok. Hamar osszegyulnek igy a pontok! Az en kocsim csomagtartoja is tele szokott lenni, ketszer biztos fordulok, mire mindent kihordok. :)
2014. aug. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Dm-és vagyok. De úgy szoktunk vásárolni, hogy felhasznaljuk a 0 pontos liberos kupont és a végösszegi 15 százalékos kupont, illetve ha van másra is kuponunk, akkor azokat, pl borotva, parfüm, tisztítószerek, bebietelek
2014. aug. 2. 07:00
 15/18 anonim ***** válasza:
én havonta veszek pelenkát, mikor hol van akció. használunk vegyesen pamperst, rossmannos és aldis pelust, rossmannban gyakran akciós a sajátmárkás pelenka, plusz felhasználom rá a szinte állandóan meglévő 10%os végösszegi kupont, így sokszor nagyon olcsón tudok pelust venni. a pampit dm-ben szoktam venni 25%-os joker kuponnal.
2014. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mi mindig egy hónapi adagot veszünk! dm-ben 2 doboznyit!


ha nektek így éri meg nem hiszem h nagyon van beleszólása!

2014. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

200-300 pelenkat veszek egy honapban. Igaz, en gazdasagos pelenkat veszek, mert a lanyomnak boven megfelel es a nagynak is ezt vettem mindik.

Havi 10ezret koltok ra. Marmint a pelenkakra.

2014. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is jól fel szoktam tankolni kuponokkal, akciókkal, egyszerre 2-3 havi adagot. Törlőkendőt akár fél évre is, és levan a gond egy időre. Sokan csinálják ezt :) nem ciki!
2014. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!