Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babádat igény...

Tápszeres babádat igény szerint eteted vagy betartod a 3-4órát a két etetés között?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igény szerint, de ő percre pontosan 3 óránként kért nappal. :) Ha valami miatt ez mégis borult, kapott hamarabb.
2014. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 óránként etettem, ez volt az igénye, de tápszeres baba azért nem szokta óránként igényelni a tápszert, ha eleget kap.
2014. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En probalom betartani,hogy 3-4 orankent. De nem mindig fogadja el. Neha kevesebbet eszik es akkor 3 ora mulva megint ehes. Inkabb igeny szerint amikor o keri
2014. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
En igeny szerint szoptattam az elejen.na ebbol az lett h egesz nap cicizett.sose ehezett meg-es nem is lakott jol.vedono tanacsaral nem adtam csak 2orankent aztan 2,5 3orankent.ez szepen beallt orat lehetett vna igazitani hozza.kozben tapszeres lett 3,5honapos korara teljesen.ezt 3orankent kapja a mai napig 5honapos most.de van h csak 4-5orankent.sokszor ugy jonne ki h eppen atalussza.ugyhogy en a kettot probalom otvozni.:-)
2014. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam a kezdetektől tápszeres, mi úgy tapasztaltuk ki az elején hogy 2 óránként volt éhes. Éjjel-nappal. Ez persze nehéz volt, főleg éjjel, meg elég gyorsan hízott a drága így 2 hónaposan megkaptuk a fejmosást orvostól, védőnőtől hogy 2 hónapos gyerek nem ehet 2 óránként... 3 hónapos elmúlt amikor átállítottuk 3 óránkénti evésre, lassan fokozatosan csináltam, nem éhezett.

Most 16 hónapos és 3-4 óránként eszik.

Tápszeresnél állítólag a 3 óránkénti etetés a megfelelő, persze ettől mindenkinek eltérő lehet a gyerkőce.

2014. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
A fiam egy percet sem cicizett igèny szerint eszik az elejètõl, egy dolgottartok be mindig, nem kap 3óràn belül.
2014. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
en betartom a kislanyomnal a 3 orat!persze amikor alszik akkor nem ebresztem,de ha nem alszik akkor csak is 3 ora mulva kapja a kovetkezo adagot!megha sir is,jatszok vele,megnyugtatom..ha annyiszor adnek neki enni amennyit ker szegeny kis gyomraval mi lenne?..
2014. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 H_Vivien ***** válasza:
4 hetes a kisfiam, sajnos az anyatejet első perctől kezdve kiköpte és fintorgott, mintha citromlevet adtam volna Neki, úgyhogy tápszeresek lettünk az elejétől fogva. Én próbálom szigorúan betartani a 3 órát, persze nem mindig sikerül, de arra mindig figyelek, hogy legalább 2,5 óra legyen két etetés között. Nappal mindig keltem, szerencsére az éjszakát nagyon ügyesen átvészeljük, az elejétől kezdve egyszer kel csak fel. Éjszaka nem keltem soha és úgy álltunk be, hogy f9-kor fürdetés, 9-kor evés. A következő általában 1 és 2 óra között van, azután pedig hajnal 4-5 körül. Nagyon ügyesen beálltunk erre.
2014. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor kisebb volt igény szerint kb 2 hónapos koráig.Elég hektikus volt addig volt hogy 5 óra telt el volt hogy csak 2.Most 5 hós és 3,5-4 óránként etetem sajnos a meleg miatt nem mindig jelzi de mivel éjszaka nem eszik kell neki az 5x160 ml
2014. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hós korától tápis is a lányom , akkor evett amikor éhes volt . Mert a cicizes miatt alapból ez volt megszokva :)
2014. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!