Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-egy nehezebb nap vagy...

Egy-egy nehezebb nap vagy időszak után kinek mi segít a mindennapokban, mi ad újult energiát a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Bizonyára mindenkinek van olyan holtpont, amikor azt mondja egy húzósabb nap vagy időszak után (pl. hisztikorszak, fogzásos idő, éjszakázások, stb...), hogy "nem bírom tovább". Kíváncsi lennék, kinek mi segít ezen átlépni, hogy újult erővel folytathassuk ezt a szép, de nehéz "munkát" babáinkkal, gyerekeinkkel.

Leírnátok nehéz napjaitokat/időszakaitokat és a megoldást? Most én is ilyen kátyúban vagyok, nem látok tovább az orromnál....kimozdítanátok?

Köszönöm.


2014. aug. 4. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem! Az ő segítsége nélkül nagyjából már begolyóztam volna! Ha különösen rossz napom volt akkor este extra adag szeretgetést, masszázst stb kapok tőle... :)
2014. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sportolok! Legalább heti 4-szer!

De egyébként sokszor jól esik a férjemmel inni egy pohár bort a teraszon, ha lefektettük a gyereket. Olyankor ő elmondja,hogy mi volt a munkahelyén, én meg jól kipanaszkodom magam.

Ill. heti egyszer ha törik,ha szakad, kerítek egy órát,hogy a barátnőimmel találkozzam!

2014. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sport, és néhány szabad óra önmagamra
2014. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is a sport(futás)Amikor úgy érzem felrobbanok,csak ez segít...Amúgy átérzem a helyzetedet,ma ilyen napom van,és mivel a férjem melózik,így elmenni sem tudok..:( Amúgy az is jó,ha a hobbimra jut időm..

Ilyen időszak: nagylányom egy hiszti királynő,mindenért/majdnem mindenért üvölt...A kicsi meg fogzik,nem túl nyitott a hozzátáplálásra sem emiatt...

Nálad mi a probléma?talán az is segít,ha kiírod magadból:)

2014. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!