Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 11 heteses babám belenyel...

Ha a 11 heteses babám belenyelt a samponos, fürdőkrémes vízbe, hányt is, mit adjak neki, meg az oltás? Forralt víz, tápszer, tej, vagy semmit?

Figyelt kérdés

hason akartam úsztatni (örültem, hogy kezdi élvezni a pancsolást), és kiderült, nem is jól tartom a fejét!

rögtön utána kapott pici anyatejet, de azt is még visszahányta.

meg holnap lenne a második oltása, nem tudom mit kap, de múltkor is egyszerre kapott két oltást a prevenalt meg egy kötelezőt.

a dokit általában semmi nem aggasztja, de engem igen, nem kellene elhalasztani?


2014. aug. 4. 21:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy meg mindjárt elalszik
2014. aug. 4. 21:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Említsd meg a dokinak hogy mi volt este! De szerintem nem lesz semmi gond!
2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én is remélem


amúgy már azon is gondolkodom miért is nem ihatnak csapvizet? miért kell forralgatni?

tekintve, hogy a fürdővizét sem forraltam..

2014. aug. 4. 21:54
 4/12 A kérdező kommentje:

a googlen olvastam olyasmit, hogy itassunk vele tejet.

most meg azt nem tudom biztos, felkeltsem mivel jó hamar elaludt, mert egésznap nem aludt szinte?

2014. aug. 4. 21:55
 5/12 A kérdező kommentje:

szóval nem tudom felébresszem e

bocsi, ha össze vissza írok

2014. aug. 4. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz nehogy felkeltsd. Az oltást se kell elhalasztani emiatt. Nem liter számra itta csak egy két kortyot.
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ,ilyen az én babámmal is volt,ma már 7 éves semmi baja nem lett ! Az oltást sem kell elhalasztani ez miatt :)
2014. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

próbálok megnyugodni

kiváncsi vagyok a doki mond e majd valami különösebbet

2014. aug. 4. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolut semmi baja nem lesz.Ez másnál is előfordul.Amit ivott elenyésző és nem azért hányt mert megmérgezte a víz, hanem mert kellemetlen volt az íze stb.Én 3 hónsposan már rendszeresen vittem heti szinten uszodába fürdőkbe mert imádta a vizet.( nem babaúszásra)és liter szám itta.Soha nem volt beteg.Nyugodtan megkaphatja az oltàst.Ha baj lenne, fájna a pocakja és nem aludt volna el.
2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ilyen pár hónaposan vitted?
2014. aug. 4. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!