Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 11 heteses babám belenyel...

Ha a 11 heteses babám belenyelt a samponos, fürdőkrémes vízbe, hányt is, mit adjak neki, meg az oltás? Forralt víz, tápszer, tej, vagy semmit?

Figyelt kérdés

hason akartam úsztatni (örültem, hogy kezdi élvezni a pancsolást), és kiderült, nem is jól tartom a fejét!

rögtön utána kapott pici anyatejet, de azt is még visszahányta.

meg holnap lenne a második oltása, nem tudom mit kap, de múltkor is egyszerre kapott két oltást a prevenalt meg egy kötelezőt.

a dokit általában semmi nem aggasztja, de engem igen, nem kellene elhalasztani?


2014. aug. 4. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen,3 hónaposan kezdtem vinni, de meg is lett az eredménye.Annyira bátor a vízben, hogy a medence széléről ugrál a mély vízbe és már hason és háton is elég jól kezd tempózni karúszó, menőkarika és mincen nélkül.Nagy levegővel pedig a víz alól felhozza a kavicsot nyitott szemmel, ha bedobjuk.Ezt hasonlítás képpen írom, hogy sok gyerek alig mer bemenni a medencébe.Félreértést elkerülve, nem dicsekvésből írom, hanem azért, mert nyugodtan lehe vini márkkora babát és lehet szoktatni csak előnyére válik.Nem babamedencébe vittem hanem rendes felnőtt medencébe.Babamedencébe akkor kezdtem vinni mikor már elindult 10 hónaposan.Még annyit hogy a kiskád olyan volt ami formázott és egyedül feküdhetett pancsolhatott benne nem kellett fogni.Szerintem ez is jó mert megszokta hogy nem tartja mindig az ember.
2014. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibákért tabról írok....
2014. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!