Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyikőtökre ütött a...

Nektek melyikőtökre ütött a babátok? Mennyi idős korában látszott már egyértelműen?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos kislányom tiszta apja, engem még csak nyomokban se lehet felfedezni benne :D Azt mondták kb. 1 éves korában fognak látszani már a vonásai, addig változnak, igaz ez? (Mondjuk az se érdekel, ha nem változik, gyönyörű kiscsaj, meg én is tiszta apám vagyok :))
2014. aug. 5. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves, kb. 1 éves kora óta rám és az én szüleimre hasonlít. Pár hónapos korában tiszta apja volt, aztán ez megváltozott. Most is felfedezhetőek az apja vonásai is, de összességében inkább rám hasonlít.
2014. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kisfiam félvér (afrikai az apukája)- mégis az én világosbarna hajamat örökölte, világosabb capuccino színű bőre van, az arcvonásaiban az én vonásaimat is fel lehet feldezni.


A haja természetesen göndör, de nem annyira kemény anyagú, mint az apukájáé, a szeme ugyanolyan sötétbarna, szinte fekete.

A magas, izmosabb, vékony testalkata, hosszú lábai, atléta alkata egy az egyben az apukáját idézi.


Sokat fejlődnek, változnak ám a babák: a mi kisfiunk hófehér (!) bőrrel, nagyon sötétkék (!) szemmel, egyenes (!) fekete hosszú hajjal született és az összes vonása mégis afrikai jellegű volt (lapos orr, vastag száj stb.)- rengeteget változott, pl. az orra is, a bőrszíne, a haja stb.- főleg az 1-1,5 évben.


Türelem, még sokat fog változni :)


Én inkább arra leszek majd kíváncsi kb. 20 év múlva, hogy a fiam gyermekein mennyire fog előjönni az afrikai nagyapa :), sőt még a dédunokákban is előjöhet bőven- csak azt sajnos nem valószínű, hogy már megérjük :)

2014. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férjem orvos, ismerték őt a neonatológián, azt is tudták, hogy éppen én szülök. A lányunknak rossz volt a pocakban a szívhangja, ezért 1-2 órán át megfigyelték lent. Amikor levitte a csecsemős, egy másik babát is vitt a karján. Leértek, és a neonatológus első mondata az volt, hogy "ez a gyerek tuti a Gergőé." Megdöbbentő volt a hasonlóság tényleg, azóta is mindenben az apja, most 2.5 éves. :)
2014. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lanyunk 1 eves koraig ferjemre hasonlitott, utana ram, most 3 eves, es mindenki azt mondja, hogy tiszta anyja. A 3 eves koromban keszult kepeket elovettem&nagyon hasonlit, annyi, hogy az en hajam szine barna, az ove vilagosabb :)
2014. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam amikor megszületett kiköpött apja volt. Aztán egy éves korára már teljesen úgy nézett ki mint én a kiskori képeimen és most , hogy másfél éves a szemén kívül megint az apjára hasonlít jobban. Ha végignézem a róla készült képeket hihetetlen, hogy némelyiken ugyanaz a gyerek van annyit változott már:-)Hogy meddig fog még arra én is kíváncsi vagyok :-D
2014. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyobbik gyerekünk fiú, 1 éves koráig hallgattam, hogy tiszta apja. Most 4,5 éves és rám hasonlít. A kicsi lány, amikor megszületett pont olyan volt, mint a bátyja. Nála hamar eldőlt, hogy ő tényleg az apja vonalára hasonlít, leginkább anyósom vonásait hordozza.
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj, csak az anyósra ne hasonlítson :D nem vagyunk épp jóban...
2014. aug. 5. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a félelmetes, hogy nem sokkal azután fogant a lányunk, amikor az anyósom hirtelen meghalt. Nem voltunk barátok, de ez mára már teljesen mindegy. (6.)
2014. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apja, de totál, a bőre az enyém. Születésétől fogva rá hasonlít, nem sokat változott. (3 éves kislány)
2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőnkre :) néztünk gyerek kori képeket magunkról a férjemmel és mindketten ugyanígy néztünk ki mint most a lányunk.

De természete azt tőlem örökölte. Akaratos makacs hisztis. Kiskoromban én is ilyen voltam, de pl a párom 10 hósan egyedül ment a lányom is 9,5 hós már lépeget egyedül. Szóval mindkettőnkből kapott egy kicsit :)

2014. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!