Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok puszit a babátok/gyereke...

Adtok puszit a babátok/gyereketek szájára?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm mondta hogy nem ad a szájára puszit hanem csak az arcára. Én is a szájára adok, nem is tudom elképzelni hogy ne oda adjak.

Persze mikor nagyobb lessz nem fogom "csókolgatni" :)


2014. aug. 6. 07:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nálunk nem volt soha szokás. Az apukájának adok a szájára puszit. A sógornőmék a 12 éves kisfiával még szájra adnak puszit, anyukájával is, apukájával is. Nekem ez már elég hülyén néz ki.
2014. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
nem adok
2014. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 6. 08:00
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Alapból nem adok a szájára,de ha ő azt tartja puszira,akkor kap.De sokszor a homlokát tartja pl,vagy ha a száját is,akkor az állára vagy orrára adok. 22hós már
2014. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a lányom adott, de mondtam neki, hogy inkább arcra, mert talán az valamivel tisztább. (ha nekem oda adta, akkor idegennek is oda adta volna és ezért váltottunk)
2014. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
En nem tudom elkepzelni, h a szajara adjak:-)
2014. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Elképzelhetetlennek tartom.
2014. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
én míg baba volt a lányom adtam neki és most a 4 hós fiamnak is meg szoktam puszilgatni a száját mert olyan jó puha :D de lányomnál is akkor szoktam le róla mikor már ő is tudott puszit adni, hogy csak az arcára-homlokára-orrára stb... adtam és a fiamnál is így tervezem :) mert nagyobb korban én sem tudom már elképzelni hogy a szájára adjak... láttam én is amikor anyuka a nagyobb lányát a száján puszilgatta (8-9 éves lehetett már) nekem az már visszataszító volt...
2014. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy elnézem a külföldi műsorokat, ez inkább az ameriakiakra, britekre jellemző szokás, számomra kicsit idegen..több dokureality-ben is láttam már ilyet, legutóbb egy anyukához mentek látogatóba szülés után a rokonok, és még a nagymamával is szájrapuszival köszöntek, brr.


Ennek ellenére fordult már elő, hogy nyomtam volna egy csókot a lányom arcára, de ő hirtelen megfordult, és így a száján landolt a puszi, mindig kacag rajta. De nem szeretném erre rászoktatni, nekem a szájrapuszi egy intimebb, szexuális vonatkozású dolog, amit inkább megtartanék a férjem számára.:)

2014. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

hú de belegabalyodtam... amerikaiakra , na :)


előző voltam

2014. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!