Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok puszit a babátok/gyereke...

Adtok puszit a babátok/gyereketek szájára?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm mondta hogy nem ad a szájára puszit hanem csak az arcára. Én is a szájára adok, nem is tudom elképzelni hogy ne oda adjak.

Persze mikor nagyobb lessz nem fogom "csókolgatni" :)


2014. aug. 6. 07:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Igen, adok. Nálunk szokás is volt már gyerekként, kb mire iskolásak lettünk leszoktunk róla. Soha nem volt "zavarom" ettől eszembe se jutott összekeverni.

Kislányom két éves és a szájára adok:)

2014. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én sem azt tervezem hogy még az esküvőjén is szájrapuszi lessz. Míg ilyen kicsi és nem tud puszit adni addig :)

Köszönöm a normális válaszokat.

2014. aug. 6. 08:53
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
ez már annyiszor kérdés volt-és megoszlottak a vélemények.jó volt látni,hogy a többség nem tartotta egészségesnek
2014. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Nemnemnemnemnem. Jaj. :) Bocsi, de ez nekem totál elképzelhetetlen.
2014. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 6 hónapos a lányom, amikor lebiggyeszti a pici száját, akkor annyira édes, hogy nem bírom ki, hogy ne pusziljam szájon. De én is úgy tervezem, hogy mikor már ő is puszit ad, akkor leszokunk erről, bár már most is gyakran visszafogom magam a biggyesztéskor is :-)
2014. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Igen, adok.
2014. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk a fiam maga kezdte hogy szájra ad. Ha puszit kérünk, akkor szintén a szánkra céloz. Ezt látta tőlünk. Gondolom el fogja hagyni ezt a szokást.

Néha ad pofira, mi is szoktunk neki oda is adni. Amíg ő nem volt meg, én is elképzelhetetlennek tartottam gyereknek a szájrapuszit, sőt, gusztustalannak. 3 éves lesz, soha nem beteg, úgyhogy nem nagyon adunk át neki bacit.


Amúgy meg, mindenki csinálja úgy, ahogy neki és a gyereknek is jó.

2014. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
nem adunk
2014. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Igen adok puszit a szájára. Majd hogyha nagyobb lesz és már nem szeretné majd akkor leszokunk róla. Egyébként számomra egy puszi a szeretet kifejezése. A férjemet csókolom a babámat puszilom :)
2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Csak az arcára adunk puszit. Szájára nem, 6 hónapos.
2014. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!