Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel a 3 hónapos...

Miért kel fel a 3 hónapos babám 2 óránként éjjel? Hogyan szerettessem meg vele a hason alvást?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete elromlott az alvókàja. Majdnem percre pontosan 2 óránként kel fel. Lehet kevés az anyatejem? Tápszerrel kombináljam az éjszakai etetést? Bár a lábait is huzogatja biztosan a pocija is fáj. Hason próbálom altatni de sokáig nem bírja ezt a pozíciót sem.

2014. aug. 6. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnák tápszerrel pótolni.A mi fiunk születése óta anyatej+ tápszer kombót fogyaszt,egyszer kel éjszaka(hajnalban) akkor tápszert kap.

Mondjuk én tudom,hogy nincs elég tejem.

Nem biztos,hogy a hasa fáj,lehet bent ragadt büfi is.

Nálunk ez volt a baj.Azóta etetés közben 5x biztos büfiztetem és helyre jött.

A hason alvást pedig úgy szerettettem meg vele,hogy elaltattam magamon(kb 20 perc alatt mélyen aludt) és óvatosan hasra tettem.Elsőre persze nem ment,de nem kellett hozzá sok idő.

2014. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak éhes. Nekem is felkelt 2 óránként 3-4 hónaposan, megetettem és aludt tovább. Nekem most 5 hónapos és éjfél után pontosan 3 óránként kel, eszünk és alszunk tovább. Majdcsak átalussza az éjszakát. Ne aggódj, etesd meg!
2014. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Alaposan megszoktam bufiztetni de nagyon sokat pukizgat ezert is gondoltam a hasfajasra. Megprobalom ma a tapszer kombot hatha segit :-)
2014. aug. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!