Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van olyankor ha az apuka...

Mi van olyankor ha az apuka megígérte hogy éjjel lesz a gyermekünkkel de halasztgassa és már alszik?

Figyelt kérdés

2 napot van itthon a férjem ma és holnap.

Mára ígérte mert még holnap itthon van és ha esetleg hosszú az éjszakája akkor nappal ki tudja magát pihenni.

De ő azt mondta hogy ma nem mert fáradt, majd holnap éjjel, de abból nem lesz semmi mert holnapután reggel megy dolgozni és szerelő tehát oda kell figyelni a munkára.

Ilyenkor mi a teendő?

Mindig lesz akkor kifogás?

Utána 2 napig ismét nem , mert dolgozik, utána meg majd kitalál valamit.

Akkor éjjel ébresszem a gyerekhez vagy ne?



2014. júl. 18. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem ébreszteném, mert azt mondta, ma nem, mert fáradt. Amúgy igen, valószínűleg holnap sem fog felkelni. Amúgy, ha megígérte és betartaná, akkor nem kellene ébreszteni, mert magától is felkelne.

Nekem 3 gyerekem van (4; 3 éves és 5 hónapos). Nappal is eléggé lefáradok, de mindig én keltem az 5 hónaposhoz, mikor még éjjel is evett, mondjuk szoptattam, tehát apuka nehezen tudott volna. De, majd jön a fogzás, meg egyéb dolgok, de tuti, hogy mindig én fogok felkelni, akkor is, ha apa másnap nem megy dolgozni. Ez ilyen, ezért szerintem nem érdemes veszekedni.

2014. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Mármint mit ígért meg, hogy játszik a gyerekkel vagy mi?
2014. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem foglalkozik a gyerekkel, mert ő fáradt. Hogy te az vagy és egyszer szeretnél aludni, azt pont leszarja. Mintaapa. Én ugyan felkelteném és megmondanám neki most nyíltan, hogy nem ő az egyetlen fáradt ember a házban. Ez az időszak erről szól. Ideje felnőni a feladathoz!
2014. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
nálunk is a párom azt mondta, hogy majd ö felkel éjjel a babához...na fel is kelt! ..rá 10 perc felébresztett, hogy kakilt a baba, ö nem tudja kicserélni a pelenkát...majd..nem tudja begombolni a rugdalozott..ok..megcsináltam, majd jött az, hogy nem büfizik..büfiztessem már meg, mert csak velem tud büfizni a gyerek...pf. mondtam neki, hogy többször nem kell -segitenie.... de azért minden lefekvés elött elmondja, hogy ébresszem fel, majd ö ad neki enni..meg megcsinál mindent......
2014. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell a gyerekhez éjjel felkelni! Szoktasd le róla. Akkor nincs ilyen probléma.

De érthető, hogy fáradt és pihenni akar. Te aludhatsz napközben is.

2014. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Hát mi van ezekkel a mai férfiakkal? 2 napja nem szólok a férjemhez, mert nem segít semmiben, sőt, inkább plusz munkát ad nekem. Eszik, nem pakol el, gyerekkel nem tud játszani, nem tud neki enni adni, nem tudja egyedül megfürdetni, pedig már 3 éves a lányunk, elmondja, hogy mit akar, mégsem csinálja meg. 37 hetes terhes vagyok, így jól esne egy kicsit pihengetni. És, hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, mindig lesz kifogás. Törődj bele, mert csak magad idegesíted.
2014. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne törődj bele, én felébreszteném, és meg is sértődnék. Közölném, hogy ha megígérte tartsa be.
2014. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

5-ös de vicces vagy :D


Hát én felkelteném. A férjem sokat kelt a picihez mikor még szopizott éjjel, én megetettem, aztán a büfiztetést meg y visszaaltatást már ő csinálta. Kellett nekem az plusz 20 perc alvás, ő pedig sosem mondta hogy hagyjam!

2014. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ma este ne ébrezd fel, de holnap lefekvés elött közöld vele, hogy ö a soros, és ébreszteni fogod.


Nekem a férjem mindig mondja, ha megbeszéltük az éjszakázást akkor ébresszem mert ö nem hall semmit.(még azt sem ha a nagyobbik köztünk alszik)

2014. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Hát nálunk is sokat kelős a fél éves babánk, összesen 2 alkalommal ringatta éjszaka a párom még a hasfájós időszakban. Sajnos nap közben is alig alszik, akkor is főként rajtam, így mióta megszületett nem aludtam ki magam egyszer sem. Viszont én kókadozhatok itthon nap közben, páromnak meg agymunkát kell végeznie a munkahelyén, nem keltem fel soha emiatt. Én nem kelteném a helyedben, inkább nap közben kérd meg, hogy sétáljon a gyerekkel és addig aludj.
2014. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!