Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámnak hatodik...

Anyatejes babámnak hatodik napja nincs széklete? Volt már így más is?

Figyelt kérdés
10 hetes babámnak hatodik napja nincs széklete. Pisi van bőven, a hasa nem puffadt, nem kemény, étvágy továbbra is nagy, pukizni is szokott. Csak anyatejet kap. Már próbáltam a hőmérőzést, eddig nem jött be. Nem hasfájós
2014. aug. 7. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, de nekem például nem adta ki a gyógyszerész, mert azt mondta, hogy nagyon pici hozzá.
2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 10 nap volt a rekord. Semmi baja nem volt, úgyhogy semmit nem csináltam. Ha nem fáj a hasa, és egyéb baja sincs, akkor még pár napot várj a piszkálásával. Kamillatea? Minek? Cukor? Ne már!

Tónkreteszed a jó kis anyatejes bélflóráját.

Szélcsővel piszkálni úgy, hogy nincs semmi baja, felesleges.

2014. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha jókedvű, gyarapszik, akkor nincs gond. Van olyan, hogy egy anyatejes baba nem kakil gyakran, nincs ezzel gond, de ha téged sz nyugtalanít, beszélj egy IBCLC tanácsadóval, vagy ha rajta vagy a nagy közösségi oldalon, keress rá a szoptatás szóra, találni fogsz egy tanácsadós csoportot, ahol tedd fel a kérdésedet!
2014. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott :) kakilt végre
2014. aug. 7. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!