Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Úgy érzem, a...

Mit tegyek? Úgy érzem, a mamát jobban szereti nálam.

Figyelt kérdés
15 hónapos.
2014. aug. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmi kár féltékenykedni.... Gondolom téged mindenap lát a mamát meg nem ezért rajong érte vagy talán mama megenged neki ezt azt amit te nem.... jajj sosem értettem az ilyet....felesleges bármit is tenned!!!!
2014. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg. A gyerekednek Te teljesen magától értetődő vagy, nincs olyan, hogy Te nem vagy, éppen ezért nem is rajonghat úgy érted, mert Te folyamatosan ott vagy neki, de ez nem azt jelenti, hogy nem imád, a gyereknek az anya a mindene! A mamát szeretheti, rajonghat érte arra a pár órára, de soha nem helyettesíthet Téged. És ez így jó!
2014. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el én is így voltam a lányommal. 1 éves múlhatott talán, amikor kezdődött, hogy anyósomat akarta minden percben. ezzel nem is lett volna baj, csak anyós meg olyan típus, aki mindenkinél mindent jobban tud, és amikor a gyereket tömte mindenfélével, hiába kértem hogy ne tegye mert ő nem tudja miket eszik és miket nem, csak folytatta. vagy épp más ruhába hozta át,mert hogy biztos nem volt jól felöltöztetve stb...(jelzem tegnap este panaszkodott anyós hogy fázik a 35 fokban!)

Szóval, ekkor próbáltam távolabb tartani tőle a gyereket, hogy ne találkozzanak annyit. Ezzel pont semmire nem mentem. már 2 éves és észrevettem hogy minél jobban engedem neki hogy átmenjen, annál inkább jön hozzám. Van hogy nem is akar menni amikor mondom hogy átmehet. régen ki sem lehetett robbantani tőle!

2014. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit a legjobb,ha hagyod,hogy szeressék egymást.Emlékszem kicsikoromban rajongásig voltam a nagyiért,de anyukámat is nagyon szerettem.Az én nagyim már meghalt és nagyon fontos volt neki az én szeretettem.
2014. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Igazuk van az előttem szólóknak. Nagymamám mondta nekem és totál igaza van: egy gyereket nem lehet elszeretni az anyjától. Ez így van. Neki te vagy a mindene és a világ legtermészetesebb dolga, hogy mellette vagy folyamatosan. Hadd szeresse a mamát, papát, ők soha, de soha nem fogják elszeretni tőled. Te vagy a biztos pont a gyermeked életében. :)
2014. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha én is így érzek, kb 5 hónapos kora óta... A mamák másak, nekik abban a pár órában csak az a dolguk hogy a gyerkőcöt szórakoztassák, ez a gyereknek pedig nagyon is tetszik. Nálunk pl a mamiék mindig kitalálnak neki új játékokat, kap is új játékokat, anyu sokkal ötletesebb hiszen felnevelt már 2 gyereket... és még sorolhatnám. Ráadásul ahogy már előttem is írták, az hogy mi itt vagyunk az tök természetes. :)

Ezen túl kell tenni magunkat. Hidd el, nagyon is szeret téged a picid és ha választania kellene akkor téged választana. :)

2014. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a gond nem azzal van hogy a mamanal jobban szeret lenni ha nem az hogy egesznap anyuci van vele otthon es szenved mert a gyerek csak mamazik..es sir es nem lehet vele mit kezdeni..
2015. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!