Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukáknak az étrendjére...

Olyan anyukáknak az étrendjére lennék kíváncsi, aki szoptatása mellett jelentős súlyfeleslegtől szabadultak meg?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én minden odafigyelés nélkül fogytam 4 kgot szoptatás alatt. Szoptatás alatt nincs módszer, szoptass, majd utána ráérsz foglalkozni azzal, hogy fogyjál.

Addig is igyál sokat, mozogj sokat, sétáljatok, kerüld a szénhidrátokat, egyél sok rostosat-már amit lehet szoptatás alatt.

2010. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még szoptatok és jelentős súlyfelesleg van rajtam (tehát nem az előző válaszadó által jelentősnek ítélt kemény 5 kiló :-)). Most 11 hónapos a picim, eddig vártam, nem kezdtem bele diétába a tej miatt, de egy hete a következőt teszem. Délután 3 óra után már nem eszem, ha nagyon éhes vagyok akkor este egy alma, vagy egy narancs. Eddig 3 kiló ment le, gondolom ez nem zsír, hanem egy része víz, stb..., viszont a lényeg az, hogy azt tapasztalom, hogy nem lett kevesebb a tejem tőle. FOlyadékot vizet iszom, sokat, legalább 3-4 litert egy nap. Így megmaradt a tejem is, és talán elindulok súlyban lefele.

2010. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!én 58kg-mal lettem terhes,79kg-mal szültem juniusban,és most 55kg vagyok.mindenki csodálkozik,hogy milyen vékony vagyok...stb.reggel szoptatok már csak.

szerintem nekem a stressz is közbejátszott,mert én ettem-eszem,igaz nem sokat,de nem birok többet..föleg a fagyit szeretem...biztos tipus kérdése is.reggelire egy zsömle,és 4körül ebéd (vacsi),és este nasi.nálam így megy ez.

2010. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelentős súlyfelesleg alatt értem a 25-30 kg-ot !
2010. jan. 12. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Engem keresel.34kg-tól szabadultam meg 9hónapnyi szoptatás alatt.Még 5-öt leadok és jól leszek. Csak falatoztam napközben.igyekeztem olyankor enni mikor már nagyon éhes voltam, és olyankor nagy cukortartalmú ételeket,italokat fogyasztottam.Átlag ittam 3liter vizet naponta, és bizony reggeltől-estig mozogtam.Hol a hátamon cipeltem a kicsim, hol babakocsin száguldoztunk a faluban.Nem tervezett fogyókúra volt ez,hanem így alakult.Időm semmi az evésre,és a háztartás+a kisfiam tökéletes mozgásban tartottak.13hónapos a fiam, még mindig cicizik(sajna még mindig csak cicin lóg legszívesebben), és bőségesen van tejem, azt hiszem a szoptatás is hozzájárult hogy leadjak némi felesleget.Amit én leadtam, azt a fiam felvette, havonta hízott több mint 1 kilókat...most már ő a duci:13hósan14kg...én meg 96kilóról leadtam 62kg-ig. :)
2010. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 59 kg voltam, amikor teherbe estem és 17 kilót híztam. Azóta is szoptatok, babám 9 hónapos. Én egyáltalán nem figyelek arra, hogy mit eszek. Eszem mindent, persze nem egyész nap, de normálisan egy nap 3-4-szer. Már babám 3 hónapos korára lement rólam a 17 kiló. Szerintem ez típus kérdése.
2010. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!