Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék megszabadulni úgy...

Szeretnék megszabadulni úgy kb.15 kg súlyfeleslegtől! Hogyan érhetem el ezt a leghatásosabban és viszonylag leggyorsabban? Milyen edzéstervet ajánlatok ( egy konkrét tervnek nagyon örülnék )

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is azt javaslom hogy soha ne az időt nézd hogy minél gyorsabban fogyj le mert az soha nem lesz tartós! (jojo effektus) Inkább szánd rá az időt hogy ne szedd mindig vissza amit leadtál. Próbálj életmódot váltani hisz amit most folytatsz valószínűleg rossz hiszen elhíztál vagyis több kalóriát vittél be mint amit elégettél. Nekem leghatásosabb az otthoni dvd-k voltak tornának bár ez mindenkinél más és más akinek van ideje az délelőtt csinálja mert akkor hatásosabb akkor éget inkább zsírt a szervezet délután izmot épít, de a délutáni esti is jó ha nincs máskor időd. És érdemes fehérjét bevinned akár egy jó kis fehérje port beszerezni diéta mellé hogy ne az izomból fogyj.

2011. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Otthoni dvd-kkel kezdtem el most foglalkozni,a Rubint Rékás izzasztott meg legjobban és másnap izomlázam is volt tőle,tehát gondolom van értelme csinálni! :) Te melyiket csináltad,ha megkérdezhetem? :)

2011. okt. 5. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Bíró Ica testszépítővel kezdtem anno aztán hozzátettem a testszépítő 2-őt asszem ez a címe ott már a lányával volt, amikor már nagyon hozzászoktam akkor átváltottam Norbi Kiképzésre az nagyon jó. :) Ezután váltogattam sokfajta közül mikor mit akartam erősíteni. Nekem Rubint Réka kezdésnek nehéz lett volna de így fokozatosan belejöttem és megerősödtem :) A végén már 4 órát lehúztam és meg se kottyant.
2011. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!