Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Plsziszike kérdése:

Hogyan szabadulhatnék meg a sok sulyfeleslegtől? Szeretnék minnél előbb megszabadulni min.15-kg feleslegtől, de segogy sem akar össze jönni.

Figyelt kérdés
kipróbáltam már jónéhány fogyókurát, és nem igazán látható egyik hatása sem, pedig végig csináltam őket. Kétségbe vagyok esve. Ha van valami jó/hatásos fogyokura, légyszi' avassatok be.
2011. márc. 7. 18:05
 1/1 PintyiPintyöke válasza:

Helló!

Most el mondom neked én miért vagyok 30 évesen, 166/51 és 93-63-89. Imádok enni, és kicsit lusti is vagyok, de amit csináltam nem nehéz, megpróbálhatod.

Zöld tea, ha nem bírsz 1,5 litert/nap meginni, vegyél kapszulákat, de vigyázz hogy jó minőségű legyen. 200mg/nap amire szükséged van. Igyál min 1,5-2 liter vizet naponta.

Felejtsd el a cukrot, kávét, alkoholt, pudingot, kekszeket, általában az instant dolgokat.

1 hétig, kizárólag turmixokat igyál: reggel 7-kor kezded és 3 óránként meg iszol egy 2,5dl pohár gyümölcs vagy zöldség turmixot. Az első kettő legyen gyümölcs, a többi zöldség. Ha akarod, írj emailt és küldök recepteket. Ha túl sűrű a turmix, edd meg kanállal. Este 10-kor iszod az utolsót. Nem leszel éhes, ne aggódj! Egy hét után, eszel rendesen, mindent, de vagy tésztát, rizst, krumplit zöldséggel, vagy húst, túrót, halat zöldséggel. Még egy hét után újra turmix hét, és így tovább.

Sportnak, az eliptikus trénert ajánlom, nincs hozzá fogható. Minden második nap, elég 10-15 perc. A kimaradó napokon, két kezedbe fogsz egy vállfát, fejed fölé emeled és dőlsz jobbra-balra 60x. Előtte vagy utána, hanyatt fekszel, tenyered a padló felé fordítva, feneked alá rakod és annyiszor emeled föl kinyújtva a lábaid ahányszor csak bírod. Pihensz 1 percet és újra csinálod ameddig bírod. Még 1 perc pihenő és újra. Nem számít hányszor emeled föl a lábaid, csak az számít hogy addig csináld ameddig bírod. Erőlködj!

Vannak nagyon jó termékek a narancsbőr ellen, meg a striák ellen, de csak e-mailben írom meg, mert nem akarok reklámozni semmit. Gyógyszertárban vagy kozmetikai üzletben kaphatóak, nem MLM.

Ha ilyesmit nem is fogsz használni, ajánlom az E vitaminos olajat, ami megelőzi a striák megjelenését.

Még ajánlok egy nagyon jó bőrradírt, amit arcra is használhatsz: ugyan azzal a mércével, össze öntesz cukrot, mézet, olíva olajat (hidegen préseltet), citrom levet az arcra vagy rózsaszín grapefruit levet a testre, 1 aszpirint jól összetörve. Össze kevered és átmasszírozod a tested, hagyod állni 10 percet átmasszírozod még egyszer gyengéden és lezuhanyozol, de csak vízzel és puszta kézzel. Finoman megszárítkozol egy puha törülközővel. A bőrön marad majd egy réteg olaj, de azt max 5 perc alatt a bőr beszívja és gyönyörű lesz. Sosem lesz többet szükséget testápolóra.

Ezzel a diétával, kb 4 naponta 2 cm vékonyodik majd a derekad. Tapasztalatból mondom. 3 hét alatt 10cm vékonyodott nálam, sosem voltam éhes sem gyenge vagy levert.

Sok szerencsét!

2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!