Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a ti gyerekeitek is...

Anyukák, a ti gyerekeitek is kismalacként mennek haza a játszótérről? Otthon megfürdetitek őket? Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok,1-3 éves korosztály.

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 14:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Egy szóval nem mondtam, hogy ez nekem problémát jelentene, csak mivel nemrég kezdtünk el játszóra járni, nekem ez még új dolog, és a lányom is visít fürdés közben,nem tetszik neki, holott az esti pancsolást imádja, de ezek szerint ez az élet rendje.

Hagyom mindig, hadd túrja a földet, sarazhat, bármi, csak nem gondoltam, hogy innentől napi két fürdés lesz a protokoll, valamiért azt gondoltam, hogy majd megtörlöm kezét-lábát, és csilli-villi lesz minden. Hát nem:) Látszik, hogy első gyerekes vagyok.

2014. aug. 11. 16:48
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a pelus is homokos belülről és fogalmam sincs hogy csinálja, amikor van rajta body meg hosszú nadrág és cipő:)
2015. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!