Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék én gyereket de a...

Ha szeretnék én gyereket de a pasim nem mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ezerszer megkérdeztem tőle de ő azt mondja nem akár, én viszont nagyon szeretnék. Mit tehetnék ilyen ügyben ???

Segítséget előre köszönöm.


2014. aug. 11. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen. Én 100%-ig biztos voltam benne, hogy ezt akarom, vele és onnantól, hogy megismertem. És abban is biztos voltam, hogy így fogja szeretni és élvezni az egészet. Amikor összejöttünk, a második héten mondtam neki, hogy ő lesz egyszer a gyerekeim apja, ő meg azt mondta, hogy majd kiderül és nem azt, hogy nem akar gyereket. Talán ezért nem is adtam fel, amikor hátrált, halogatott.


Sajnos ráerőltetni nem lehet, ha nem vagy biztos te sem benne. Ha határozottan nemet mondott volna, akkor nem lennénk már együtt.

2014. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mondta, hogy mi miatt nem akar?
2014. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Írod, h szereted és nem akarod elhagyni, akkor muszáj elfogadnod, h talán soha nem akar gyereket, vagy csak sok év múlva. Csinálni nem nagyon lehet semmit, ha szereted, kivárod, amíg ő is akar vagy elfogadod, h ő nem akar. Ha összehozol egy gyereket az ő akarata nélkül, akár meg is gyűlölhet és akkor úgyis te meg a gyerek isszátok meg a levét, mert dönthet úgy, h nem marad olyannal, aki így hátba szúrta.
2014. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Én nem szülnék olyannak, akit PASIMmnak hívok...
2014. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, vagy megszoksz, vagy megszöksz. És ez tény. Ha valóban nagyon szereted, ülj le vele és beszéld meg a dolgot. Kérdezd meg, hogy csak egyelőre nem akar, vagy egyáltalán nem, mert ez lényeges kérdés. Ezután döntsd el, hogy mi a fontosabb a számodra. Ha ő egyáltalán nem szeretne, akkor vagy elhagyod bármennyire fáj és keresel olyat aki szintén vágyik gyerekre, vagy vele maradsz és beletörődsz, hogy valószínűleg nem lesz. Nyilván változhat a véleménye, de egy ilyen beszélgetés után nem vetheteted a szemére, ha mégsem. Persze az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok. A pasik többsége huszonévesen nem igazán vágyik gyerekre. Ha 30 felett sem jön az érzés, akkor már lehet nem is fog...
2014. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha már mostanság nálad aktuális lenne, nem pedig csak későbbiekre gondolsz, akkor egyértelműen mást keresni, akivel közös céljaitok lesznek. Bár ha jobban meggondolom, talán nem érdemes egy olyan dologra akár éveket várni, ami vagy bejön, vagy nem. Ez pedig egy komoly döntés, egy nő életében vissza nem csinálható, utólag később be nem pótolható, ha már kifutott az évekből. A pasik könnyen gondolkoznak, akár 60 éves korukban is csinálhatnak még gyereket, nekünk nőknek korlátozott időben. Saját példa: én 7 évet húztam le egy pasi mellett, nagyon fiatalon jöttünk össze, nagyon bele voltam esve szinte az utolsó percekig, vele akartam leélni az életem, neki akartam gyerekeket is szülni. Ő még a házasság, összeköltözés gondolatától is irtózott, gyereket sem akart, én erőltettem kb. 2 évig, semmi, aztán végül meg is szakadt a kapcsolat, ma már férjnél vagyok, egy 1,5 éves lurkóval, ez a legjobb dolog, ami történhetett velem, amikor annak a kapcsolatnak vége lett, mert már utólag látom semmi értelme nem lett volna. Ráadásul ha belegondolok, ha még szültem is volna neki (mert a szexet ugye akarta), akkor most valószínűleg még egyedülálló anyuka is lennék, mert a felelősség minden válfaját taszította....gondold át.
2014. aug. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a kérdést is ő tette fel. Hasonló a stílus. :D
2014. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hasonló a stílus? Akkor te nem vagy tisztába a stílus szóval. Nem értem az én kérdésemhez hogy jött ide másé.
2014. aug. 14. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!