Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hova tudom kivinni...

Szerintetek hova tudom kivinni a 4 hetes és 3 napos babamat amikor esik az eső?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Muszáj kivinned?
2014. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Egy 4 hetes babát miért akarsz mindenképpen kivinni ebben az esőben?

Felteszem ő még nem hisztizik a küszöbön, hogy már pedig ő ki akar menni játszóterezni.

2014. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A teraszra, erkélyre, esetleg gyakrabban szellőztetsz vagy nyitott ablaknál altatod, csak ne huzatban.
2014. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiam egy hónapos volt, amikor kimentünk a város mellé kirándulni egyet. Gyönyörű idő volt, erre ahogy elindultunk hazafelé elkezdett szakadni az eső. Nem tudtunk mit tenni, sétáltunk a szakadó esőben. Semmi baja nem lett a fiúnknak. Nagyon védett babakocsink volt, a szél nem tudott belefújni, ráadásul az esővédő is rajt volt, a fiam átaludta az egészet. Nekünk kényelmetlenebb volt tartani az esernyőt és tolni a babakocsit egyszerre. Mivel őszi a fiam, így elég gyakran kellett esőben is útra kelnünk, semmi baja nem lett. Nem fázott meg, nem köhögött sohasem, sőt szuper immunrendszere lett. Persze, ha nem volt dolgunk, akkor nem mentünk sétálni csak úgy esőben, mert rohadt fárasztó, és nehéz. Ha dolgotok van, akkor menjetek esővédővel, ha pedig nincs, akkor szellőztess gyakrabban, vagy ha van erkély/terasz, akkor tedd ki oda.
2014. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehová. Esőben egy 4 hetes babát nem kell sétáltatni, maximum tedd ki az erkélyre, ha nem ver be az eső, de semmi baja nem lesz, ha most nem lesz 1 napig levegőn.
2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Sehova.pont azon gondolkozok h lemenjek e az 5honaposommal... nekik meg nem olyan min 1evesen "bezarva lenni" a lakasban.
2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

A lepontozók figyelmébe ajánlom a kérdés újbóli, figyelmes, értő elolvasását.

A kérdezőnek nem halszthatalan dolga van, amit el kell intéznie, hanem arra kíváncsi, hogy merre menjen lófrálni a szakadó esőben egy 4 hetes babával, mert ő saját magának nincsen otthon maradása, csavaroghatnékja van.

Ilyenkor pedig mi a gyerek érdeke?

Az hogy anyuci csavaroghasson? Vagy otthoni többszöri szellőzetés mellett lehessen?

Tessék ezt alaposan átgondolni. Az anyaság felelősséggel és lemondásokkal jár. Márpedig ebben az esetben a gyereknek nem a csavargás és egy esetlegesen összedzedhető megfázás az érdeke.

2014. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó én nem osztom a véleményed! Egyáltalán nem gondolom h a kérdező a saját érdeke miatt akar csavarogni a városban, mert unatkozik a négyfalközt! Pláne esőben, kinek lenne kedve?? Én is levittem mindennap nap a babámat, esőben ,hóban, mínuszban, nyilván nem villámló szélviharban de..jól felöltöztetve, szélvédett babakocsiban, esővédővel nem fog megfázni! Ez pont az ő érdeke, h ilyenkor mikor felfrissül a levegő, a FRISS levegő, inkább kiviszi a gyereket, mert nagyon is jót tesz a babának, jobban alszik is tőle! Én legalábbis ezért vittem ki ilyenkor is. Nem kell egyből ítélkezni ismeretlenül! Kérdező olyan helyre vidd esőben ahol kevés a sár, csendes, és sok fa van, mondjuk vmi parkba, ahol te sem ázol el annyira!
2014. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ablakon nem ugyanazt a "FRISS" levegőt engeded be?

Kevés a sár??? Egy 4 hetes gyetekről van szó, nem valószínű hogy kimázik a babakocsiból, mint már írtam ennyi idősen nem hisztizik hogy játszótérre akar menni.

Kibír mindenki egy napot otthon ha esik az eső. Az ablak általában mindenhol nyitható ahol be tud jönni a friss levegő.

2014. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
És szerintetek nem lehet otthon egy 2-3 éves kistesó még mellé, aki a küszöbön ugrál, hogy ki akar menni? (Mint nálunk, pedig nekem eszem ágában nem lenne kivinni a 6 hetes babánkat...)
2014. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!