Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos a babám. Mikor lehet...

11 napos a babám. Mikor lehet kivinni a levegöre és elöször hány perccel kezdjem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már rég ki kellett volna vinni. Elavult már az a nézet, hogy hetekig sehova ne menj a babával, meg hogy először csak 1-2 percig legyen kinn. Persze nem kell fél napos kintléttel kezdeni, de nyugodtan menj ki vele. Altathatod is odakinn, csak jót tesz neki. melegen felöltözteted, kiviszed babakocsiban.

Az én lányom már kétnaposan volt kinn, egyhetesen már fél napot levegőn voltam vele, most 3 hónapos, akár egész nap kinn lehetünk, alszik is kinn, sose volt még megfázva és nagyon élvezi! Persze az is fontos, hogy jó levegő legyen - nekünk ez hála Istennek megadatott.

2008. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem februárban született a lányom (3 éve).Hétfőn szültem pénteken mentünk haza.Akkor beszéltem a védőnővel ő azt mondta először szellőztessek rá 3X majd kivihetem 10 percre és fokozatosan szoktassam hozzá.De rátok nagyon szép idő van vidd ki bátran.
2008. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.akkor ma ki is viszem egy tíz percre mert idáig csak az ablaknál álltam vele bebugyolálva 5-5 perceket.
2008. nov. 7. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hetes kortol mondják!
2008. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!