Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek mirelit étel?

1,5 évesnek mirelit étel?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap főzök friss ételt, de vannak napok, amikor vagy nincs rá lehetőségem, vagy épp kedvem... ilyenkor veszek fagyasztott rántott húst, vagy pizzát, és azt csinálom meg. Mondjuk úgy havonta 2x... tudom, hogy a mirelit étel elég silány, de attól, ha ennyiszer kap a kicsi, még nem lesz baja, ugye?
2014. aug. 14. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig van a fagyóban pörkölt és bolognai ragu. Ez aranyász, sokféle körettel lehet enni!
2014. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, én sem ezt írtam, pusztán csak nagyon junk food. De nekem mondjuk mindegy.
2014. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak ötlet: ha készítesz, dupla adag és fele a fagyasztóba végszükség esetére: pörkölt, nokedli, vadas, levesek, sztrapacska alapja, előre panírozott lefagyasztott rántott hús, resztelt máj, virsli. Felengedve baromi nagy segítség néha, ezekhez szinte csak aköret és egészségesebb is, mint a mirelit kaja, a zöldségeket én sem vetem meg. Csak a gyerek miatt ne adj, vagy csak keveset, de még ennyit sem pl. mirelit pizzát. Bocsi.
2014. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!