Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha keresztbe fordul a kiságyba...

Ha keresztbe fordul a kiságyban éjjel vissza szoktátok fordítani?

Figyelt kérdés

mi 61 cm-rel születtünk,és így 4 és fél hetesen mikor egyszer éjjel felébredtem és a feje hozzá volt nyomódva a rácshoz oldalt kicsit megijedtem!visszafordítottam de felébredt és nem is aludt vissza!de volt h akkorát rúgott a lábával h a feje csak úgy koppant,és akkor sírásra ébredt,akkor sem aludt vissza!Ti hogy oldottátok ezt meg!Ugye egyből keresztben átérte a kiságyát!

vagy nem tudja magát úgy megütni? most 6 hetes a drágám


2010. jan. 14. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tud magában kárt csinálni, ne aggódj. Az enyémek is forgolódtak, de ugyanúgy, ahogy a tiéd, felébredtek, ha piszkáltam őket..Amúgy meg utána újra forgott volna.. Azért csinálják, mert így érzik magukat biztonságban. Odabent a pociban egy szoros helyen voltak, körbe ölete őket a méh..ahogy kikerültek onnan, beteszik őket egy számukra hatalmas ágyba, ahol nem ér hozzájuk szinte semmi. A tiéd így keres valamit, ami biztonságot ad. Próbáld meg bebugyolálni egy vékony, puha takaróba kissé szorosan. Nálunk ez vált be, utána már nem vándoroltak.
2010. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is 60 centis a kiságyam, amíg 70 centi volt, összehúzta magát, és mindig keresztben aludt, most már 75, már nem tudja megcsinálni, úgyhogy kezdi végre rendeltetésszerűen használni a kiságyat. 9,5 hónapos. :D
2010. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén, ha zavarni fogja, hogy nyomódik a feje, úgyis fel fog ébredni. Gondolj bele, ha nagyobb lesz, akkor is mindig visszarakosgatod a helyére? Hadd mászkáljon álmában, nincs ezzel semmi baj. Használj rácsvédő szivacsot körbe, akkor nem fog hangosakat koppanni.
2010. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!