Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthonra milyen cipőt javasolt...

Otthonra milyen cipőt javasoltok, használtok? Most kezd egyedül járni a babám, van neki bőr puhatalpú itthoni cipője, de nem vagyok biztos benne hogy ez a legideálisabb. Esetleg amit kintre veszünk, azt először otthon is hordja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel most kint meleg cipő kell rá, az bentre sehogyan sem jó. Az én babám is most tanul lépegetni, amit bentre adok rá, az egy harisnya és egy zokni, aminek csúszásbiztos a talpa.
2010. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Salus cipőt javasolták otthonra és kintre is. De az elején csak zokniban volt otthon (csúszásgátlósban). Majd szandálban, de az a lényeg, hogy kemény talpa legyen és olyan, ami tartja a bokáját is.

Budaörsön a Jysk fölött van üzletük.


[link]

2010. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a zokniszerű, vastag kis lábravalók. A talpán csúszásgátló göböcskék.Meg Z.ol vászoncipőcskék. Azok nem jobbak?Amelyek a bokát is tartják. Én őrzöm az első kiscipőt, amiben mindkét gyerekem megtanult járni. Bársony, gumitalppal, és fűzős, bokáig érő.:))
2010. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zetpol pipőt adok rá! Könnyű,puha,nemmelegszik agyon benne a lába!
2010. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!