Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1.5 éves kor fölött is...

1-1.5 éves kor fölött is előfordulhat bölcső halál, hirtelen éjszakai halál?

Figyelt kérdés

Nem akartunk légzésfigyelőt venni. Aztán hazahoztuk a kisfiúnkat és nem mertem aludni nehogy meghaljon éjszaka. 5 napos volt amikor gyors elmentünk és béreltünk, majd vásároltunk egy légzésfigyelőt. Jelenleg úgy érzem hogy enélkül nem is merném altatni most 17 hós kisfiamat. Amikor nyaralni mentünk nem vittük a légzésfigyelőt, féltem is rendesen nehogy baj legyen.

Nem szoktam semmit így túl reagálni, nem vagyok egy agyon parázós anyuka de asszem ez a légzésfigyelős dolog a gyenge pontom.

Az elmúlt két hétben többször is tévesen riasztott mert mivel csak két érzékelő lapja van, nem tudom úgy elrendezni a matrac alatt hogy jó legyen. Ha a két szélre rakom akkor középen nem érzékel, ha közép tájra rakom akkor pedig a szélein nem érzékel. Ezért is riasztott be tévesen. Vagyis kikellene vennem a gyerkőc alól, de nem merem. Lehet még baj? Mennyire gyakori ekkora gyereknél a hirtelen halál?


2014. aug. 16. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagyon pici babáknál is nagyon ritka. Csak ijesztgetik vele az anyukákat. De ekkor babánál már nem kell félned.
2014. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak magadat idegesíted vele.

[link]

2014. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ne használd már, csak idegeskedsz.Nem lesz semmi baja!

Alapól ha rendes súllyal, normál időre, egészségesen született egy baba, felesleges a légzésfigyelő.

2014. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babysense 5 van, ket erzekelovel. Az 5 kg-os baba csak az agy sarkaba preselodve erzi jol magat. Meg soha nem riasztott tevesen. Vegyetek ilyet.
2014. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Babysense 5 van, ket erzekelovel. Az 5 kg-os baba csak az agy sarkaba preselodve erzi jol magat. Meg soha nem riasztott tevesen. Vegyetek ilyet."


Te olvastad a kérdést? Meg egyáltalán mi a francnak venne akármilyet is egy 17 hónaposnak?

2014. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek már régen nem kell légzésfigyelő. Vedd ki alóla, csak magadat idegesíted.
2014. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam kicsit, kiveszem alóla...
2014. aug. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!