Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan nem forog. Ez...

8 hónaposan nem forog. Ez mekkora baj?

Figyelt kérdés

Kisfiam betöltötte a 8. hónapot, és a hátáról a hasára nem fordul, csak akkor, ha egy picit segítek. Egyébként el sem kezdi a mozdulatsort.

Egyébként hasról-hátra gyönyörűen fordul, két hete szépen kúszik, sőt mászni is próbál, valamint ha talál egy elég stabil dolgot, akkor feláll.


2014. aug. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Akkor minden ok, szépen fejlődik, később rájön arra is, hogy kell hasra fordulni, és végig fogja gurulni az ágyat. Az én fiam is később fordult hasra, először vissza fordult. Megnyugodhatsz, minden rendben van. Boldog babázást.
2014. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem tul jo, kesobb tanulasi nehezsegei lehetnek miatta. Viszont igy, hogy mar kuszik es maszni probal, plusz meg fel is all meg nehezebb lesz megtanitani mivel mar "jobb" izgalmasabb szogbol latja a vilagot.

Brobald tanitgatni!

Ez a video sokat segithet https://www.youtube.com/watch?v=zx1Lt69W4PU

Es sztem vidd el neurologushoz esetleg devenyeshez. Egy szakertoi velemeny nem art!

2014. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
En surgosen elvinnem deveny annas gyogytornaszhoz. Nehany alkalom utan szinte biztos, hogy latni fogod a javulast. Valoszinuleg le van tapadva a hat, vagy a vall izma es emiatt nem forog abban az iranyban. 8 honaposan mindharom lanyom ult. Igaz 2-vel 3 honapos korultol jartam gyogytornara, mert ugy lattam, mar akkor, hogy vannak mozdulatok, amiket nem szeretnek.
2014. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azért a Dévény tornát túlzásnak gondolom. Akkora baj biztosan nincsen, már csak azért sem, mert a második válaszadó által linkelt videó tökéletesen bevált, pedig csak 1 napig "gyakoroltunk". Leteszem mellé a földre a motivációt, és már fordul is.


Köszönöm szépen a válaszokat, és főleg a videót!

2014. aug. 21. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon örülök a sikernek! :)
2014. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!