Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki tudatosan, fejlesztve...

Mindenki tudatosan, fejlesztve játszik a babájával, gyerekével? Zavar a lelkiismeretem.

Figyelt kérdés

baba korban segíthetjük a hallás, látás, testérzés, érzelmi fejlődését különféle gyakorlatokkal (fényre viszem, vissza sötétbe, ha nem vagyok jelen is beszélek hozzá pl a konyhából, masszázs)


már ha csak úgy puszilgatom is furdal a lelkiismeret, hog mindenhol kellene akkor már, mert az segít a tesérzés alakításában (kkáz, láb, pocak, fej)


én úgy babáznék, csak úgy, de már vészcsengő szól olyankor, hogy kihagytam a masszázst, meg stb.


2014. aug. 19. 23:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

én meg már egy csörgőt i úgy veszek, hogy fontos hogy tanulja a kéz-szm koordinációt, meg hallás után a látás összeföggéseit, zavar ha oldalt vagyok neki cuppogok, meg csettintek, hallja, de nem néz a hang irányába.

én már kivagyok saját magamtól.

2014. aug. 20. 09:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Később is túl sokat fogsz elvárni szegény gyerektől. Mindig maximálisan kell majd teljesítenie?
2014. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért van benned ilyen teljesítménykényszer? Ez inkább magad felé emelt túlzott elvárásnak tűnik.
2014. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!