Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy boldogult apa a nehezen...

Hogy boldogult apa a nehezen alvó gyerekkel, amíg te a kórházban voltál a másodikkal?

Figyelt kérdés
Lányom csak velem alszik el, én tudom éjjel megnyugtatni, ha felébred. Próbáltam szoktatni apához, de az utóbbi másfél hónapban még rosszabb a helyzet, mint eddig volt. Mi lesz, ha én nem leszek 4 napig, és után itt lesz a kicsi is?
2010. jan. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,nálunk ugyan ez a helyzet sajna.....

Sok türelem apának,és sírás a kicsinek.Szerintem.De csak el lesznek elvégre is az apja....

2010. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha álmos a gyerek, el fog aludni. Ettől ne félj!

Az én lányomat is csak én tudtam elaltatni.

21 hónapos volt mikor megszületett a testvére. 1 hétig voltunk bann a kórházban a kicsivel. A nagy pedig megszokta, hogy most Apa van vele. Ennyi.

2010. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy túlélte már néhány testvér, hogy amíg anyuka a kórházban van a legkisebbel, addig apa, vagy a nagyik viselik a gondját, úgy a tiéd is túl fogja élni.:-))) Ha utána ott lesz a kicsi is, akkor a nagy féltékeny lesz, mint minden elsőszülött, akit "kitúr" a tesó a monopolhelyzetéből. Ezt is túl fogja élni.

Nektek lesz jónéhány álmatlan éjszakátok, jónéhány "megőrülök, ezt nem lehet kibírni!" napotok, neked jónéhány állva alvós, végkimerüléses estéd. És ezzel együtt örülni fogtok, hogy van két szép gyereketek, akik nélkül kényelmesebb lehetne az élet, de minek? Négyszer csináltam végig, tudom miről beszélek, de nem csinálnám másként, ha százszor születnék sem.:-)))

2010. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi lesz a korkülönbség a kicsik között?Nagyon kicsi lesz még,amikor korházba leszel?
2010. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan kicsi, 19 hós, csak "problémás" eset. Akárhányszor próbáltam az apjához szoktatni, sosem fogadta el, ha éjjel ő ment be hozzá, ha megébredt, és este sem alszik el vele.
2010. jan. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!